2726

تو گوگل سرچ کردم نوشته بود سندروم انفجار سر

صداش خیلی بلنده بعضی موقع ها میاد سراغم

هرچقدر میخوام بدنم تکون بدم صداش زیاد تر میشه صداش شبیه صدای ی زنگه خیلی بلنده 

چند روز پیشم واسم اتفاق افتاد خیلی دیگ وحشتناک بود

صدای ی زمزمه ترسناکی میومد قبلشم خواب جن دیدم

میترسم

ب خدا توکل کن بسم الله بگو و صلوات بفرست چشماتو ببند ذکر بگو

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بسم الله میگم بدتر میشه

من اطلاعاتی ندارم ولی توهمین سایت شنیدم اگر جن مسلمان نباشه باشنیدن بسم الله ناراحت میشه و آدمو اذیت میکنم اما مدام بگو قرآن بخون.ی نفر میگفت چهار تا آیه الکرسی نوشتم توکاغذ ب چهارتادیوار خونه م چسبوندم خوب شدم اونم مشکلش جن بود

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
منم موقع خواب صدای ادمارو میشنوم😐😐

خب من ۴ ساله داروی افسردگی میخورم . میگرن عصبی داشتم . وسواس فکری و هزار تا مرض دیگه .. شاید واسه ایناست که مخم رد داده .

شما اگه سابقه نداشتی برو دکتر ... خیلی بده توی مغز آدم صدای سوت میاد یا صدای آدمها🤕

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
منم موقع خواب صدای ادمارو میشنوم😐😐

عزیزم بهتر شدی...

من پسر ۸ سالم  این طوری شده ..از خواب می پره وگریه میکنه که توی سرم صدای طبل میاد ...خیلی مضطرب وپریشونه...تا چند دقیقه همین طوریه ...

بغلش میکنم ..با این که بیداره بازم اون صداها رو میشنوه.. بعد چند دقیقه خوب میشه..

شما چه کار کردین؟  

عشق یعنی زندگی با یاد تو
عزیزم بهتر شدی... من پسر ۸ سالم  این طوری شده ..از خواب می پره وگریه میکنه که توی سرم صدای طبل ...

سلام

یکی بهم گفت پرواز روح برون فکنی هستش مدیتیشن تمرین انجام میدم صداش ملایم تر شده گاهی میاد سراغم دیگه عادت کردم