2726
عنوان

بیاید راجب چهرم نظر بدید باز 😂🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 67 پست
بي خيال بابا  من فك ميكردم از اين خانوم جلسه اي هاي خشكي 😂😂😂

یک مگه هرکی چله میزاره مذهبیه

دو هرکی مذهبیه مگه خشک و بده

سه من اره مرهبیم ولی نصف دوستام بخاطر این اخلاقم فشنو مانتو کوتان 

حتی جاریام میگن همینکه اینجوری هستی باهات  میگردیم خشک نیستی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
یک مگه هرکی چله میزاره مذهبیه دو هرکی مذهبیه مگه خشک و بده سه من اره مرهبیم ولی نصف دوستام بخاطر ا ...

یک مگه من گفتم هر کی چله میزاره مذهبیه

دو من نگفتم هر کی مذهبیه خشکه ولی من فک کردم تو خشکی که بعد متوجه شدم اینطوری نیست و ازت خوشم اومد  

سه چیزی به ذهنم نمیرسه  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک مگه من گفتم هر کی چله میزاره مذهبیه دو من نگفتم هر کی مذهبیه خشکه ولی من فک کردم تو خشکی که بعد ...

درد نگیری

اخه چرا فک کردی خشکم😂😂😂

اخه تو دنیای واقعیم تا باهام دوست نیستنو برخورد ندارن فک میکنن خشکم بعد آشنایی میبینن نه😂😂😂

تو مجازیم حالا اینطور فک میکنن  

حالا تو دانشگاه خواستگار فشن داشتم خاک بسرم   

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728
درد نگیری اخه چرا فک کردی خشکم😂😂😂 اخه تو دنیای واقعیم تا باهام دوست نیستنو برخورد ندارن فک میکن ...

😂😂😂

الان کامل برات توضیح میدم ببین خیلی از ادما مثل من تصویر ذهنی خوبی از مذهبیا ندارن بخار اینکه به هر روشی از طرف اونا اذیت شدن یا ادمای مذهبی که کنارشون بودن خشک بودن و این شده یه الگو تو مغزشون و وقتی با یه ادم مذهبی مواجه میشن این الگو کاملا غیر ارادی میاد تو مغزشون تو دنیای واقعا وقتی پوشش تو رو میبینن و اینجا وقتی تاپیکا و عکس پروفتو میبینن فک میکنن تو خشکی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

والامن بین دوستام هم چادری دارم هم معمولی هم بی حجاب...چادریاشون خیلی مهربون وبگو بخند وخاکین وقیافه هم نمیان...اونکه شمامیگی خشکن معمولاحاج خانومای سن بالان😆که اونم هرکی باهمسن خودش میجوشه

آره عزیزم ساب برای خواستگار ازش گرفتم الان چندتا خواستگار اومده برام 

واقعا چه جالب😳

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤