2733
2739
عنوان

مقایسه

115 بازدید | 11 پست

بچه ها زندگیمو با یه فامیل شوهرم مقایسه میکنم نا امید میشم ...شوهرش پولداره مدام میبردشون گردش همش در حال پیشرفتن چندتا خونه و ویلا دارن وکلی سفر خارج رفتن خانمش نه بیرون کار میکنه تو خونه هم ندیدم زیاد کارکنه بیشتر وقتا غذا حاضری دارن ظرفارم میرزه تو ظرفشویی....حالا شوهر من نه اهل تفریح نه سفر نه پولی داره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عین دختر عمه ی من

الان شوهرش دوست دختر اسپانیایی داره.دخترعمه م طلاق نمیده.مهریه اشم نمیده😑

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2731

خواهرگلم مقایسه نکن 

تو زندگی اونا نیستی ببینی چه جوریه که فقط ظاهر زندگیشونو میبینی.

این همه از اونا خوب تعریف کردی

حالا یکم دقیق تر به زندگی خودت نگا کن و خوبیای زندگی خودتو بگو

الان از هر ده تا کامنت ۹ تاش اینه باطن زندگی خودتو با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن. والا بلا باطن ...

آره اگه خوشبخت نبودن یه هفته درمیون سفر نبودن مثل ما که همش دعوا داریم حالا جالبه مادرشوهرم میگه زرنگ بودن دختر مارو گرعتن!@:

2738
اون آقا انتخاب او زن بوده ، شوهر شما هم انتخاب خودت!! اه و ناله و حسرتتون رو روانه زندگي مردم& ...

به خدا آه وناله نمیکنم رفتار مادرشوهرم باعث شده اینجوری شم آخه دوست نداره شوهرم حتی تو بچه هم بهم کمک کنه ولی برای دختر خودش..

به خدا آه وناله نمیکنم رفتار مادرشوهرم باعث شده اینجوری شم آخه دوست نداره شوهرم حتی تو بچه هم بهم کم ...

به هر حال اين احساس شما بار منفيش رو زندگي ديگران الان . بايد وقت انتخاب دقت ميكرديد. نكنيد اين كار رو .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

چه جوری انقدر شوهرش با ظرفیته زنش خیلی معمولیه ولی دور سر زنش می چرخه ولی من شوهرم یه ماشینم نداره ولی دو متر زبون داره و دوسال ماشین من زیرپاش خانوادشم فکر میکنن وظیفه منه همه چی

[QUOTE=156531725]به هر حال اين احساس شما بار منفيش رو زندگي ديگران الان . بايد وقت انتخاب دقت ميكرديد. نكنيد اين كار ...[/Qآخه به من گفتن یدونه پسره خونه هم واسش میخریم ...ولی دروغ بود همش وخود خواهر شوهرم حسادتو به من یاد داد با اینهمه ثروتش به یه عکس آتلیه من حسودی میکنه میگه ما ننداختیم عکس بارداری