2726
عنوان

خانوما بنظرتون چرا خیانت زیاد شده؟

179 بازدید | 23 پست

واقعا دلیلش چیه؟

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردم بی ذات شدن

لجن شدن

و ترسناک تر از همه خائنایی که خیانتو حق خودشون می دونن 

مث زامبی دارن کشورو میگیرن

من بشخصه بنظرم درمانش فقط و فقط ظهور صاحب زمان هست و بس

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2728
چون راهش زیاد شده،این هرزه هایی که فیلم میذارن اینستا کم نیستن

واقعا خدا کنه اینستادو هرچی فضای مجازیه نابود بشه

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
مردم بی ذات شدن لجن شدن و ترسناک تر از همه خائنایی که خیانتو حق خودشون می دونن  مث زامبی دار ...

بله حرف شما درسته

چون راهش زیاد شده،این هرزه هایی که فیلم میذارن اینستا کم نیستن

اینستا که رسما شده ج..ده خونه😒😏

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

تنوع طلبی،ازدواج اشتباه،ازبس وضع اقتصادی بده کسی ازدواج نمیکنه و برای رفع نیازش محبور به خیانت میشه،دیگه هم عادی شده واسه همه مث پفک خوردن،وخیلی چیزای دیگه

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
آدرس و شماره تلفن هم میذارن،مرد بیچاره زنشو با این مقایسه میکنه،دلسرد میشه

اره واقعا

واقعا خدا کنه اینستادو هرچی فضای مجازیه نابود بشه

چه ربطی داره ؟ کسی که بخواد خیانت کنه بدون‌ داشتن گوشی هم اینکارو‌ میکنه

ادمی که‌ نتونه خودشو کنترل کنه با گوشی بی گوشی اینکارو میکنه

نینی یار جون مادرت کاری به کارم نداشته باش قوانین سایت رو‌تخم چشام   
2706