2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان شنیدن صدای رابطه ب نظرم ی چیز عادیه   و نباید حالتون بد بشه یا بدتون بیاد   . خب ای ...

شنيدن صداى رابطه همسايه بغلى فكر نكنم زيادم عادى باشه ها🙄

فك كن مثلا ما مهمون داريم مامان و بابا و عمو و عمه اونوقت همسايه بغلي يه سااااااعت يني من ديگه فرو ميرم تو زمين🤣يههههه سااااعت يني من نميتونم يه ساعت پچ پچ كنم 🤣

2731
عزیزان شنیدن صدای رابطه ب نظرم ی چیز عادیه   و نباید حالتون بد بشه یا بدتون بیاد   . خب ای ...

مگه قراره صدارو همه محل بشنون عجب حرفی زدید شماااا

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2738

وقتی بچه کوچیک داری اوضاع فرق داره

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

خدا رو شکر این یه مشکل رو ندارم😶😶

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

شاید نمیدونستن صداشون میره خونه های دیگه به اون بیچاره ها باید تذکر میدادن یواشکی مثلا ما همسایه روبروییمون صدا رابطشون هر روز میپیچید تو ساختمون 😳ابرو نذاشته بودن برا ما وخودشون 😰اخرش شوهرم تویه تیکه نوشت داداش صدات همه جا میره🧐 بعد اون دیگه یواش بودن   

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
اره یه ساختمونیم به جون بچم از بس جیغ میزنن و درو محکم میکوبن دچار استرس دایمی شدم الان کل روز دلم م ...

وای ما هم یکی از واحد‌های ساختمونمون ، در خونشو خیلی محکم می‌بنده .

خدایی خیلی استرس میده ب ادم . ادم یهو تو خودشه ، صدمتر می‌پره

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

میشه دیواری که آسانسور پشتشه رو هم عایق کرد دوستان خونه های شما هم اینطوری صدای آسانسور زیاد میاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

[QUOTE=156530790]وای ما هم یکی از واحد‌های ساختمونمون ، در خونشو خیلی محکم می‌بنده . خدایی خیلی استرس میده ب ادم . ا ...[/QUOTE

من خونمون اینقد آرومه بخدا هیچکس متوجه نمیشه بیرونی یا تو خونه دخترم همش کارتون میبینه صدا تلوزیون کمه شوهرم سرکار منم همش زیر پتو گوشی دستمه حساب کن این همه خلوت یهو صدا جیغ یا کوبیدن در بیاد چی میشه

2706