2726

اولین دیدار عاشقانه و اولین بوسه🤪 عاشقانتون کجا بوده.چه سنی؟

من خودم اولین دیدار عاشقانم قرارمون بود تو ماشین منم پشت نشستم و همسرم جلو🤭اولین بوسه ام بعد عقد😊۲۱سالگی

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

من که نشد بگیره منو😂😂😂

وای تو یک پارک قشنگ دستم گرفت چقدر خوب بود کل دنیا زیر پام بود

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میخواستیم بریم حلقه بخریم قبلش تو ماشین... نگم برات😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اولین دیدار عاشقانمون موقع دوستی بود استغفرالا...😉😂تو ماشین همسرم اولین بوسم همون روز بود موقعیکه میخاستیم خدافظی کنیم هنوز پیاده نشده بودم صورتشو آورد جلو سمت من بوسم کرد

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
من که نشد بگیره منو😂😂😂 وای تو یک پارک قشنگ دستم گرفت چقدر خوب بود کل دنیا زیر پام بود

رفتی بود رو ابرا😂

اولین دیدار عاشقانمون موقع دوستی بود استغفرالا...😉😂تو ماشین همسرم اولین بوسم همون روز بود موقعیکه ...

ان شاالله که به ازدواج ختم شد؟

توماشین بود همونجاهم دستمو گرفتو بوسید 😭فدای نفساش..چقد دلم تنگشه

وای اخه چرا؟هنوز در ارتباتید؟

فردای عقد بلیت بدست اومد خونمون.شبش تو هتل اولین دیدار عاشقانه مون بود😐😅😄

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706