2737
2734
عنوان

تاثیر کتاب خوندن درزندگی چیه

1302 بازدید | 30 پست

سلام بچها راستش من کموبیش کتاب خوندن دوس دارم و میخونم. مثلا مثبت نگری. ولی خب بعد یک مدت مطالب کتاب فراموش میشه. بعدبنظرتون باکسی ک کتاب نمیخونه فرق من چیه خب؟ چجوری باید تاثیرشو دید؟ 

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلیه زمین تا آسمون 

کم کم آدم مهارت ها رو یاد میگیره وتمرین می‌کنه و ملکه ی ذهنش میشه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

مهمترین تاثیرش یاد گرفتن فارسیه.

الان خیلی میبنیم که از کلمات انگلیسی استفاده میکنن چون فارسیشو نمیدونن. و اصلا خوب نیست.

املا رو خوب میکنه، حرف زدن رو خوب میکنه.

همینا باعث میشه کلی سرتر بشی.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2738
به نظرم اگه حضورش باشه نه کمرنگ نه پررنگ خیلی روی کلمات و جملات صحبتات و کلا سواد ادم تاثیر میزاره. ...

خب میخونم. اولاشم موثره ولی باز مطالبش از یادم میره و عین قبل میشه حالوروزم

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.

بعضی کتابارو دوباره بخون گاهی مطالب جدیدتری یاد میگیری

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
خب میخونم. اولاشم موثره ولی باز مطالبش از یادم میره و عین قبل میشه حالوروزم

اشکالی نداره سیستم مغز چیزیو که برات بیشا از همه تاثیر داشته تو مغزت نگه میداره تا موقعش برسه استفاد کنی 

ولی تاثیرش جز خوبی چیزی نداره البته نوع انتخاب کتاب هم مهمه

اشکالی نداره سیستم مغز چیزیو که برات بیشا از همه تاثیر داشته تو مغزت نگه میداره تا موقعش برسه استفاد ...

فقط روانشناسی میخونم درمورد جذب و مثبت اندیشی

2706