2737
2739

سلام من ۳۲ سالمه ۶ تا خواهرو برادریم که من بچه سومم همه ازدواج کردن و چند تا بچه دارن خواهر کوچکترم بچش مدرسه میره دخترای فامیل که یه زمانی میومدن من بهشون درس یاد بدم الان بچشون مدرسه میره امروز همسایه قدیممیون رو دیدم ۱۲ سال پیش همسایه بوریم گفت چند تا بچه دهری احساس کردم مادرم خجالت کشید از وجودم یه بارم عمه بابام بعد چند سال اومد خونمون به بابام گفت چر ا شوهرش نمیدی قشنگ خجالت رو تو چهره پدرم دیدم  کاش یا ازدواج کنم یا بمیرم

فقط خدا

دلم گرفت....

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم خاستگارت کمه یا باب میلت نیس؟

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

وا شما بد جایی زندگی میکنی وگرنه دور و بر من پر از دختر مجرد سن بالاس هیچکسم بابتشون احساس خجالت نمیکنه همشونم مستقل و راحت😃

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

الهی بگردم من عزیزم دوست مهربونم امشب نماز شب میخوام بخونم قوووول میدم برات از ته ته دلم دعا کنم نا امید نباش عزیزدلم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
هیچ خواستگاری ندارم خواهرا برادرام برام خواستگار جور میکنن طرف نمیپسنده چقدر خفت خواری اخه

ازلحاظ ظاهری بیشتربخودت اهمیت بده بیشترتواجتماع باش

تاپیک :مانکن های 1400 🌻سرگروه گروه رز زرد🌻وزن فعلی76⭐هدف اول74⭐دوم72⭐سوم70🌠
2706