2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قُدامی جفت منم قدامیه

مال منم همینه 

شنیدم تو تعیین جنسیت تو سونو به مشکل برمیخوره و نمیدونن حدس بزنن بچه چیه درسته؟چون اول جفته بعد بچه؟ شما ان تی رفتید تونست حدس بزنه ؟

برای سلامتی آقا امام زمان صلوات
2728
مال منم همینه  شنیدم تو تعیین جنسیت تو سونو به مشکل برمیخوره و نمیدونن حدس بزنن بچه چیه درسته؟ ...

اتفاقا برای منو همون غربالگری اول گفت دختره و درست بود 

واسه کسایی که مامان نمیشن یه صلوات بفرس  

عزیزم منم جفتم پایین بود فقط تا میتونی استراحت کن،رابطه جنسی نداشته باش و توالت فرنگی استفاده کن زیر پاتم چیزی بذار ک بالاتر از بدنت باشه،پله و پیاده رویم ممنوع زیادم سرپا نمون،حموم خ خ کم برو نهایت هفته ای یبار،ازمن ان تی گف پایینه انومالی رفتم گف قدامیه رفته بالا

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706