2737
2734

خانومایی که واردین بیاین بگین اول کدومو شروع کنم که ساده تره؟

من واسه آیندم برای دانشگاه میخوام ولی موندم کدومو برم😪

لطفا راهنمایی کنین بین زبان ترکی،اسپانیایی،روسی،ایتالیایی

به من باشه همه شو دوس دارم برم ولی میخوام از کسی که تجربه داره بپرسم کدومش ساده تره

ممنون از لطفتون خانومای گل🌹❤🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگلیسی بلدی؟!اگ ن پایع اون بهترع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
2738

همشون خوبن ببین بستگی داره هر زبانی یه تعداد متکلم داره 

و باید به کارت بیاد مثلا مردم جنوب غرب کشور عربی خیلی به کارشون میاد و بعضی از مردم شمال روسی بلدن و همین طور مردم شمال غرب ترکی 

باید زبان به کارت بیاد کاری به سختی و آسونی ش نداشته باش سعی کن زبانی یادگیری که کمکت کنه ارتباط برقرار کنی سراغ زبان های پر متکلم برو 

انگلیسی زیاد فول نیستم در حد عالی ولی بدم نیست گفتم اول اینارو برم بعدا برم واسه آیلتس

من دوست دارم چینی و روسی یاد بگیرم 

مخصوصا روسی

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2706