2726
عنوان

بچها کسی بوده جدا از بچش ندگی کنه

388 بازدید | 59 پست

من در شرف جدای ام پسرم الان ۶ سال و نیمشه پیش باباشه

هفته ی یبار میبینمش

کسی بوده بچش اویل جدایی پیش همسرش باسه بعد از چند سال بچش بیاد پیشش

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا رو شکر وضعیت پسرم خوبه از همه لحاظ امکانش هست بزرگتر بشه بیاد پیشم بمونه الان باباش اجازه نمید ...

آره شاید بیاد 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

عزیزم من و خواهرم از چهار پنج سالگی از مادرم جدا شدیم. هم اون عاطفه اش نسبت به ما کور شد هم ما دیگه حسی بهش نداشتیم. بعدا هم برگشتیم پیشش اما رابطه مون مادر و فرزندی نشد که نشد 

آره شاید بیاد 

ب این امید میخوام جدا شم که ایندش وسطمون خراب نشه و بتونه راحت تر تصنیم بگیره کجا زندگی کنه واقعا منو همسرم باهم نمیتونیم باشیم

خیلی از ظاهر عادیم  ولی از درون مردم تا صدای بچه ی میاد از تو کوچه چشمامو میبندم فقط چشای پسرم ...

الهی که دوباره باهم زندگی کنین

با نظرم مخالفی نظرتو واسه خودت نگه دار ریپلای نکن ☺
عزیزم من و خواهرم از چهار پنج سالگی از مادرم جدا شدیم. هم اون عاطفه اش نسبت به ما کور شد هم ما دیگه ...

چقد تلخ

من چاره ندارم .میترسم بزرگتر بسه بهم بگه چرا جدا نشدی چرا این زندگی انقد بعده ولی الان خیلی ارامش داره

ب این امید میخوام جدا شم که ایندش وسطمون خراب نشه و بتونه راحت تر تصنیم بگیره کجا زندگی کنه واقعا من ...

معمولا بچه های طلاق یکم اسیب روحی میبینن 

سعی کنید جلوی اون عادی باشید و جرو بحث نکنید 

مشکلتون چی هست که میخوایید جدا بشید ؟؟؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
اره من پسرم سیزده سالشه .پیش پدرش زندگی میکنه .هفته یه روز میاد خونه مادرم شب میمونه روز بعدش میره

عزیزم حسش نسبت بهت چطوره مثل قبل دوست داره 

از وضعیت زندگی با پدرش راضیه .چند ساله بود ک جدا شدی .دلواپست میشه

2706