2737
2734
عنوان

شوهرم جاریمو کوبوند تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 72475 بازدید | 670 پست
اهان بس میشه اشتتها کاذب رو کنترل کرد بچتون سالم دنیااومد دگه ادم میخوره میترسه بچه مشکل دارشه منکه ...

بله سالم بود۳۷۰۰وزنش بود

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیچ کدوم از بچه هاش پسر ندارن ؟  اه اه اه پسر نبود ودتو ناراحت نکنی ها  به قول دوستمون ح ...

چرا همین جاریم ک الان بحثشه بچه دومش ی پسره

والا بخدا مردشور خودشو نسلشو ببرن🙄😪

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728
منم ۶۶کیلوام با قد ۱۶۸ اما لامصب استعداد عجیبی تو چاق شدن دارم فوری غبغب و پهلو میارم شوهرمم انقد بد ...

قربونت چه اشتهایی من هفتهای  الان یه پیمانه میخورم ولی تکون نمیخوره وزن لامسب ام

منم ۶۶کیلوام با قد ۱۶۸ اما لامصب استعداد عجیبی تو چاق شدن دارم فوری غبغب و پهلو میارم شوهرمم انقد بد ...

وای راست میگی شوهر منم خیلی وسواسه کلا فوبیای چاقی داره چون خانواده مادرش همشون بالای ۸۵ کیلوان . من خودم ۶۵ کیلوام ولی هی میگه لاغر کن خدایی زیادم نمی خورم ولی استعداد چاقی دارم . دفعه اخر باهاش دعوا کردم الان کمتر میگه لاغر کن

2738
ناراحت نباش عزیزم  مردا بیشتر از مرد بودن نر هستن!!!!!!!!!!!!! همین امروز صبح شوهرم به من گفت ...

😧😰😰😰😔

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
نه عزیزم معمولا همینجوره بچه دختر اکثرا زیبایی مادرو میگیره توبارداری   شماهم فک کنم خیلی تبعی ...

ربطی نداره عزیزم من بچم دختر بود شکمم خیلی کوچیک بود هرکی میدید میگفت خودمم چاق نشده بودم

به بدن مادر ربط داره نه بچه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

حرفش ک خوب نبوده، میگن حرف اصلی رو باید تو عصبانیت از طرفت بشنوی، احتمالا از چاقی شما تو بارداری یا بعد زایمان خوشش نمیامده، ک تو عصبانیت همچین حرفی رو زده

ولی شما هم مراقب خورد وخوراکت باشه شما هیچی هم نخوری جنین مواد غذاییشو ازت دریافت میکنه پس سعی کن بیشتر از ۷ کیلو اضافه نکنی ک بعد زایمان هم راحت برگردی ب وزن سابقت

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین

شوهر منم از چاقی خوشش نمیاد😁منم ۵۰کیلوم میگه توروخدا بیشتر از،این نشو

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

تنها راهش اینه که توهم مث خودش با بقیه مردا مقایسه ش کنی، مردا رو این قضیه از خانوما هم حساس ترن

درسته به فکرت بوده که گفته چاق نشو ولی نباید با حاریت مقایسه ت میکرده

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2706