2726
عنوان

شوهرم جاریمو کوبوند تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 72474 بازدید | 670 پست

مردا چقد کثیفند خدا از شوهرم همه مردا متنفرم فقط نگاهشون به زن از روی میل جنسیه چقد راحت دل میشکونند

واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از قبل از بارداری رژیم گرفتم لاغر کردم که توی بارداریم خیلی وا نرم‌ . اگه همه خانما همین کارو بکنن خیلی خوب میشه . سبک تر هم میشن. من بسیار خرسندم از رژیمی که اونموقع گرفتم وگرنه الان خیلی چاق میشدم. 

قبل بارداریم ۷۵ کیلو بودم رژیم‌گرفتم خودمو رسوندم به ۶۴. الان توی بارداری ۷۰ شدم. اما اگه رژیم نگرفته بودم الان ۸۱ بودم  

تو رو خدا منو لایک نکنید

🤔منم سومی و تازه بدنیا اوردم کلا تو بارداریم هشت نه کیلو چاق میشم

واقعا مراقبم 

الان بعد ۱۴ روز شدم همون ۵۸ کیلو 

واقعا هم برای خودم هم شوهرم خیلی مهم هست چاق نشم چون سخت میشه لاغر شد

خب مراقبت کن

یا برو رژیم بارداری بگیر 

از همه مهمتر اینه تو این اوضاع زیاد غذای بیرون نخور دور از جونت مریض نشی

لطفا لایک نکنید😒😒😒
2728

من اگه به شوهرم بگم برو از بیرون غذا بگیر جنازمو میفرسته قبرستون خوب خودت یه چیز سبک درست کن واسه شام بعدشم عزیزم اکثرا مردا جاری رابازن خودشون مقایسه میکنن ارین چیزا زیاد دیدم دلش میخاد اندامش قشنگ باشه

منم همین احتمالو میدم

عجیبه. شوهرت هنوز زندس؟؟؟؟

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
ما ک جرات نداریم من تا قبل کرونا هفته ای 2-3 بار فست فود میخوردم و ... الان جرات ندارم 

از این ور بوم افتادین شما

گفتن کرونا تو غذا نیست

فقط بخاطر اینکه محیط رستوران سر بسته هست گفتن نرین

نه بخاطر غذا

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
مردا چقد کثیفند خدا از شوهرم همه مردا متنفرم فقط نگاهشون به زن از روی میل جنسیه چقد راحت دل میشکونند

البته همه مردا هم اینجوری نیستن. ولی خب از دید مثبت هم به قضیه نگاه کنیم خوبه. مثلا مردایی که همش به زنشون‌مبگن به به تو عالی هستی زنه معمولا بیخیال وزنش میشه و هی چاق میشه. اما مردایی که روی وزن زنشون حساسن خانماشون بیشتر رعایت وزنشونو میکنن. هم برای سلامتیشون بهتره هم خوشتیپ تر هستن. مگه بده؟

تو رو خدا منو لایک نکنید

ایکاش یاد بگیریم اینجور تاپیکا وقت پز دادن زن بارداری نیست

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

خداروشکرر جاری نداررمم

البته شوهرم ندارم

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
ینی از صب تا شب تو خونه ای نمیتونی یه شام درست کنی که صدای شوهرت درنیاد😐😳😳 زنا چقدر پررو شدن شوهر ...

معلومه خودت از زن بودن فقط اشپزی بشور بساب بلدی تو حلق بقیه نکن افکار مریضتو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نه اتفاقا من هر دو شو به یع اندازه دوس دارم و معتقدم هر دوشون نعمت خدا و به اناتومیه بدنم یه اعتقادا ...

شمااحتمالا پسرنداری ک متوجه نشدی چی میگم 

بارداری دختر سخت تره خیلی 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
2706