2733
2734
عنوان

شوهرم جاریمو کوبوند تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 72475 بازدید | 670 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی بار ی حرفی زد ...گفت زن داداشم اینجور کرد زمان عروسیش...خودمم میدونستم منظورش تو سر کوبوندن نیس فقط مثال میزد..ی هفته دهنشو صاف کردم تا آشتی کنم...چقد منت کشی کرد ...بعد ب تو همچین چیزی گفته ساکت نشستی حرفی نزدی؟

2728

مردا میخوان با این حرفا اعتماد به نفس زنو پایین بیارن .مخصوصا زنی که از خودشون سرتر باشه .من جات باشم حسابی به خودم میرسم .بهترین هیکلو میسازم .بعدم میزنم توی سرش میگم وای یه مرد رو دیدمک سیکس پک داشت .تو چرا انقد شل و وله بدنت .اصلا مردونه نیست .برین بهش

😕😕😕😕😕 تخصصتو از کجا گرفتی شما ؟؟؟؟؟؟ فک کنم خودت پسر داری اینجوری در مورد حاملگی و پسر دار شدن ...

نه عزیزم معمولا همینجوره بچه دختر اکثرا زیبایی مادرو میگیره توبارداری  

شماهم فک کنم خیلی تبعیض جنسیتی قائل میشی ک اینجوری از هرچیزی برداشت میکنی💚  

من نگفتم دختر بده گفتم سردختر شکم پهن میشه و چاق میشه مادر 

سرپسر شکم تیز میشه ومعمولا مادر وزن کم میکنه تا ماهای اخر 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
نه عزیزم معمولا همینجوره بچه دختر اکثرا زیبایی مادرو میگیره توبارداری   شماهم فک کنم خیلی تبعی ...

نه اتفاقا من هر دو شو به یع اندازه دوس دارم و معتقدم هر دوشون نعمت خدا و به اناتومیه بدنم یه اعتقاداتی دارم ک بدن هر کس یجوریع همه مثه هم نیستن و یع نسخه رو واس همه نباید پیچید عزیزم

پستتو یه بار دیگه بخون مطمئنی واقعا فقط گفتی چاق میشن😐😐😐😐

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 
2738
توی شیردهی رژیم هم میگرفتی؟ اگه درست و حسابی آدم توی شیردهی غذا بخوره بازم اینقد وزن کم مییکنه؟  ...

نه بابا رژیم کجا بود عین چی میخورم .روزی دو وعده برنج میان وعده هم کیک وبیسکوییت خلاصه همه چی میخورم اونم خیلی 😁

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍

واااا میگفتی خودت چه تحفه ای هستی مثلا 

والا انقد ک ما خانومها نگران ظاهرمونیم اقایون نیستن شکما همه گنده دماغا عقابی تیپ افتضاح

بعد ما ی گرم اضافه وزن داشته باشیم خودمونو میکشیم واسش

اسی ادبش کن مثلا خودش برد پیته ازت ایراد میگیره

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
نه عزیزم معمولا همینجوره بچه دختر اکثرا زیبایی مادرو میگیره توبارداری   شماهم فک کنم خیلی تبعی ...

من که بچم دختره.خداروشکر تا الان تغییر خاصی نکردم   زشت نشدم. خوشگلم نشدم. کلا همونی هستم که بودم! وزنمم ۶ کیلو اضافه شده . دارم وارد هفته ۳۳ میشم. وزن بچه هم تا اینجا که خداروشکر نرمال بوده. 

تو رو خدا منو لایک نکنید
[QUOTE=156529547]راست میگه کمتر بخور[/QUOTE  بارداری خودت بهتر میدونی بعضیا اشتهاشون زیادمیشه ...

ببین بستگی داره شیرت چجوری باشه من شیرم خوبه واس همین خیلی کم کردم و کم میکنم 

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍

اصلا چرا میخوای مطابق میل اون باشی باید همونجوری که هستی دوست داشته باشه بگو اون لحظه که ازم لذت میبری این حرف رو نمیزنی انتر آقا.. مردای حیض از خود راضی😒😒😒

۱۲ بهمن بی بی چکم مثبت شد😍😍💓خدایا مرسی برای سلامتی نی نی تو دلم💖 ی صلوات بفرستین💞..خدایا ب شوهرم کمک کن😞❤❤
من کلا تو بارداری ده کیلو اضافه کردم و 3 روز بعد زایمانم وزن قبلی خودم بودم، 🤐🤐شوهرم همیشه تعریف م ...

چه خوب .من توبارداربم اصلا اعتماد بنفس نداشتم بس که چاق شده بودم 

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍
مشاورم میگفت بایدبابعضی مردامثل خودشون رفتارکرد،ولی باخونسردی،من الان اگه شوهرم یه چیز راجب خانوادم ...

من آخه از اول زندکی خواستم احترام نگه دارم و حرف خانوادشو نزنم و هیچ رفتارشون رو به روی شوهرم نیارم 

ولی دیدم همسرم هیچی تو دلش نگه نمیداره و کوچکترین موارد رو بروم میاره 

2706