1874
1823

من با ی پسری اشنا شدم پسره بهم اپل واچو ایفون داد

پسره 18 سالشه 

دوساعت پیش با مامانش و باباش  اومد دمه در گفتن مامان باباش ساعتو ایفونو پس بده

من ایفونو دادم ولی ساعتو فروخته بودم الان رفتیم مغازه داره گف فردا زنگ بزن شاید بفروشم شاید نفروشم

من 7 میلیونو 800 دارم ولی 8.500 فروختمش

مغازه  داره میگه اگه بخوام بفروشم سودشو هم حساب میکنم

منم گفتم گوشیمم میفروشم بااون اوکی کن

بهم گفتن تا فردا عصر ندادی شکایت میکنیم ازت  دارم میمیرم مامان بابمو چیکار کنم بفهمن  

ترو بقران واسم دعا کنین فردا همچی حل شه  

یچیزی هم نگفتم و نمیگم که اگه شکایت کنن بوسیله ی همون بدبخت میشم بی ابرو و مامان بابامو چیکار کنم 

رابطه جنسی نیس یچیز دیگس

تروخدا دعا کنم فردا همچی تموم شه دستو پام داره میلرزه روو به مرگم 

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست!

ای خدااآاااااااااااااااااااااااااااااا

برام دعا کنید یهو سایزم بشه۳۸😟 نمیتونم نخورم😖خسته تر از آنم که بگویم به چه علت😪...خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد  ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 .....یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂....خدایا لطف میکنی از جای حق پاشی خودش بشینه سرجاش با تشکر🙁.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

ان شالله که مشکلت حل میشه فقط همینو میتونم بگم

دخترکم دلبندم من دلم فقط روی دل تو بند میشود همسرم دستت را میگیرم می دانم ناب تر از دست تو دستی نیست! می دانم ماندنی تر از نگاه تو چشمی نیست. برای خنده هایم میخندی و برای گریه هایم شانه میشوی می دانم برای راست گفتن مستی نمی خواهی ; پس همیشه در قلب من می مانی.

اون یه چیزو هم یجوری سربسته بگو 😐😕

اگه میبینی جواب بی ادبیاتو نمیدم فکر نکن بلد نیستماااا اما در شان و شخصیت خودم نمیبینم.‌........            نخییییر ازین خبرا نیست☝️☝️☝️😂😂😂😂          متن جالبی بود دیدم باکلاسه نوشتم😎😎 اما متاسفانه به درد من نمیخوره 🙄🙄من بی ادبی ازت ببینم میشورمت پهنت میکنم رو بند😏😏        🤔🤔شایدم خوردمت نمیدونم بعد در موردش فکر میکنم🤣🤣🤣🤣🤣
1826

عزیزم اشتباه از خودت بود یه ادم ۱۸ ساله صلاحیت نداره  هنوز  پس باید بدونی خانوادش میفهمن  نباید میگرفتی  ولی انشا ءالله   زودتر مشکلت حل شه

بخون درخواست دوستی قبول نمی‌کنم  به هیچ وجه  🚫  ۹/۹/۹۹به  خواسته  ام میرسم .... اره از پروفایلم معلومه که غمگینم امیدوارم هیشکی مثل من غمگین نباشه.... 
1718