2726

ما خودمون مدیریم یعنی به صابخونه بگم یا به خودشون چیکار کنم؟ اهههه

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه تازه اومدن شاید تا جا بیفتن یکم استرس بگیره سگشون صدا کنه یکمی صبر کنین اگه آروم نشد بعد به خود ...

من خیلی بدم میاد سگ تو ساختمون  باشه.اذیت داره  منم بچه کوچیک دارم از صداش میترسه از خواب میپرن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
من خیلی بدم میاد سگ تو ساختمون  باشه.اذیت داره  منم بچه کوچیک دارم از صداش میترسه از خواب ...

مگه چقدره صداش؟؟؟!!!

اخه سگ اپارتمانيا صداشون خيلي كم ميشه گوگولياااا

شايد خوب تربيتش نكرده

🥀🌈
كلا مستاجر اذيتي داشته باشه بايد چند بار به خودشون گفت اگه اعتنايي نكرد به صاحبخونه گفت

قبلیا خیلی خوب بودن اینام بنظر نمیاد خودشون صدا داشته باشن ولی سگ دارن الان هی صدا میکنه خواب از سرم پرید هول کردم

مگه چقدره صداش؟؟؟!!! اخه سگ اپارتمانيا صداشون خيلي كم ميشه گوگولياااا شايد خوب تربيتش نكرده

من که ندیدمش صداشو میشنوم. اه چرا بعضیا درک ندارن سگ برای باغ نه خونه فضای باز مناسب حیوان نه آپارتمان 

2706