2737
2734

سلام عزیزان

لطف می کنید برای حل شدن مشکلات دوست عزیزمون @sanazzzzzzzaaaammmmm    و اینکه به زودی دامنشون سبز بشه و صاحب اولاد سالم و صالح بشند ، ۴۱ نفر ، نفری یک مرتبه سوره نصر رو بخونید تا. خوندید لایک کنید براتون آیت الکرسی بخونم.ممنونم🌷🙏

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿١﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿٢﴾ فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا ﴿٣﴾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشلا زود به آرزوش برسه 

روز ها رفتند و من دیگر                                                          خود نمیدانم کدامینم                                                              آن من سرسخت مغرورم؟                                                       یا من مغلوب دیرینم...
2728
2738
من و مامانمو خواهرم خوندیم عزیزم الهی به زودیای زود دامنت سبز بشه و یه فرزند صالح به دنیا بیاری که ب ...

ممنون عزیزم دست خودت وخانوادت دردنکنه ممنونتونم،، انشالله حاجت رواشی عزیزم التماس دعا. 

2706