2737
2734
عنوان

شما قضاوت کنین قبول کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4590 بازدید | 338 پست
اخه ما رسمه،خواهرم سال۸۶با طلاهاش مغازه خرید،اونیکی خواهرم خونه باغ خرید،همه فامیل ی چیزی دارن زنا،م ...

مثلا الان اگر بخوان واست بگیرن چقد میشه پولش؟؟؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه خونواده و ایناتون خیلی حساسن رو این مسئله پیشنهاد میدم صب کنی حالا چند ماه دیرتر عروسی کنی بهتر ...

باباش پسرعموی بابامه،مامانش هم دخترعممه،خودشون میدونن همچین چیزی نمیشه بین فامیل و کسی قبول نمیکنه،ولی باز امده حرف میزنه،بعدش باباش میدونه آذر عروسیه چرا پول داده سیب

مشاور تحصیلی و کنکوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه مال ما فرق داره ،طلا ی چیزیه که واس زن درنظر میگیرن،چون هیچوقت رو مهریه حساب نمیکنن،مهریه اصلا م ...

نمی‌دونم عزیزم ولی درست نیس زیاد سخت بگیری نهایت پیش همه خانواده ب پدر شوهرم شوهرت بگو ک من میام ولی شما ک رسم میدونین قول بدین بگیرین .

اتفاقا الان همه عاسق طلان

نه همه الان بی زار شدن باور کن😆

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
2738
واقعا یعنی اینقدر الان اوضاع مالیتون اکی که هم طلای سنگین میدین هم جهیزیه سنگین؟؟چقدر سخت میگیرید..

ما همه باغ داریم وضع اکی هست،نباشه هم طایفه پول جمع میکنه،هیچ زوجی بدون سرمایه و این چیزا نمیره سر زندگی

مشاور تحصیلی و کنکوری
شما بودین قبول میکردین؟حرف طایفه و فامیل رو به جون میخریدن؟یا اصلا لدون طلا قبول میکردین

من اول زندگیم خیلی کوتاه اومدم. الان باشه اصلا کوتاه نمیام. (اگه موضوع مهمیه. که میگی خیلی مهمه)

همون که خودت گفتی. بعد ازدواج معلوم نیست بدن یا ندن.

الان اگه قبول نکنی، میگی پدرم اجازه نمیده‌.

ولی بعد ازدواج بخوای بگیری، اولا باید کلی حرص بخوری و زندگیت بشه زهر دور از جون. بعدم از همین شوهر و خانواده اش کلی حرف و پچ پچ بشنوی که چه دختر پول دوستی. انگار طلبکاره و ...

کلا قبل ازدواج هرجور رفتار کنی همونه. تا وقتی خونه پدرت هستی ، قدرتمند تری. و حرف خانواده تون برو داره. بعدش فرق می‌کنه.

باباش پسرعموی بابامه،مامانش هم دخترعممه،خودشون میدونن همچین چیزی نمیشه بین فامیل و کسی قبول نمیکنه،و ...

پس دیگه قطعا نباید قبول کنی این شرایطو

هرموقع برگردوند عروسی کنید...چند ماه صبرکردن ارزششو داره

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…
الان شل بگیری دیگه تو خواب رنگ طلا هاتو نیبینی  پدر شوهرت چه دو دره بازه

دقیقا،گفتم تا همه طلاها‌رو نیاری عروسی بی عروسی وقتی بابات میدونه پول طلاس چرا بده سیب

مشاور تحصیلی و کنکوری
ما همه باغ داریم وضع اکی هست،نباشه هم طایفه پول جمع میکنه،هیچ زوجی بدون سرمایه و این چیزا نمیره سر ز ...

چه رسم خوبی که انقدر به هم کمک میکنید به خدا برای ما که فقط دنبال بهانه هستن تا تو چشم خانواده عروس به خصوص بکنند

ما همه باغ داریم وضع اکی هست،نباشه هم طایفه پول جمع میکنه،هیچ زوجی بدون سرمایه و این چیزا نمیره سر ز ...

خب الانم جمع کنن واست طلا بگیرن

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واسه عروسیم چون دست بال شوهرم خالی بود چون پدر هم نداشت خونه خریده بود و خیلی خرج تالار و فیلم بر ...

اخه شما فقط سرویس میگیرین،ما طلا هندی و بزرگ و تاج و النگو و....،همه چی میبرن،اخه من چرا نندازم بین همه فامیل😭

مشاور تحصیلی و کنکوری
2706