2733
2734
عنوان

شوهرم تو جمع لباسشو تا خرت ناق میده بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 4898 بازدید | 221 پست
من شوهرم همیشه تیپای قشنگ میزنه همه جا اما تو خونه یه بلوز شلوار ست سبز خیاری داره ینی سه ساله هرشب ...

شوهر منم یه شلوار کردی داره کل محلو اباد کرده باهاش فکر کن با شلواااار کردی میره بیرون

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۳که سنی نیس،شماهم خیلی حساسی بایه گفت وگوی ساده حل میشه. خرت ناق😂

😭😭

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
عیب نداره کاش همه غصه های دنیا همینا باشن

ایشالا دل همه همیشه شااد باشه 

2728
به نظرتون بگم عکککککس پلییییز یا زوده😁

بدم ندم چیکار کنم

شوهر منم یه شلوار کردی داره کل محلو اباد کرده باهاش فکر کن با شلواااار کردی میره بیرون

وااای تورو خدا نزار الان عقدی اینکارو میکنه ازدواج کنی چه برنانه های داره بگو این چیه شلوار اسپرت بپوش   

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
داداش من بنده خدا سه چهارسال یا بیشتر بدون علت کل بدنش خارش گرفت الان فک کنم خوب شده....

خدارو شکررر

چ تفاهمی😂😂کجایی هستید؟

چند سالته خودت؟؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2738
وااای تورو خدا نزار الان عقدی اینکارو میکنه ازدواج کنی چه برنانه های داره بگو این چیه شلوار اسپرت بپ ...

میگه راااحتم باهاش تروخدا،بزلر بپوشم😭

چ تفاهمی😂😂کجایی هستید؟ چند سالته خودت؟؟

تهرانیم 

من  ۱۸

نمیدونن تا جایی که بیاد بالا دیگه😂😭

😂😂😂😂😂😂😂😂

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم بزار راحت باشه مهم اینکه توی جمع مراعات میکنه 

نمیدونم چرا اینقدر برام عادی نیست،کاراش اخه تو،کل زندگیم تو فامیلامون دورو بریامون ندیدم همچین چیزی

تهرانیم  من  ۱۸

آهان..پس شوهرت خیلی دیگه راحته😆خوشبخت باشید عزیزم♥️

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706