2733
2734
عنوان

چیشد عاشق شدیددد بهش رسیدید یا نه

368 بازدید | 34 پست

بیاید از عشقاتون بگید از اونی که بهش نرسیدید و رسیدید چیشد رسیدید و چیشد نرسیدید

هر وقت در حقت بدی شد و خیانت دیدی و بازم دلت واسه اون ادما تنگ شد و نگرانشون شدی مدال پلشتیتو بنداز گردنت!♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بار که دیدمش حالم ازش بهم میخورد

بعد چند بار که دیدمش یهو عاشقش شدم خودمم نمیدونم چی شد!!!

بهش نرسیدم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2728

نشد

نیومد جلو گفت دستم خالیه⁦ تو بالا تر منی و ای داستانا⁦🤷🏻⁩

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738
عشق مثل باد معده میمونه نمی تونی بزور نگرش داری و گرنه اذیت میشی اگه ولش کنی تازه میفهمی چه بد بو بو ...

چ توصیف خنده داری😂😓

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706