2726
عنوان

کاربریم از بین رفته خدایا

101 بازدید | 18 پست

نی نی یار تو رو خدا کاربریمو برگردون 

من ی تاپیک زدم دو نفرم بحث کردن خواستم بیام قفل کنم دیدم تاپیک ترکیده خودمم حذف شدم 

@ نیکااکیان

@نی نی یار

من کاربریم و نیاز دارم دوستام . تاپیکای سیو شدم ....

خواهش میکنم قول میدم حرف سیاسی نزنم 

خواهش میکنم 

کلی اطلاعات دارم داخلش

بچه ها میشه نی نی یار و تگ کنید

@نی_نی_ یار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو التماس کن برمی‌گردونن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

برگردوندن کاربری به عهده نی نی یار شب نیست

تو تماس با ما بگین وتلگرام نی نی سایت

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

دوستان اگه حرف بدم نزنید زیاد برای دیگران گزارش بزنیدم کاربریتون از بین میبره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
واقعا میشه کاربریم قدیمی بود کلی تاپیکای مفید و سیو کرده بودم  ۲نفر راجع ب گرونی و روحانی بحث ...

بحث سیاسی ممنوعه باعث میشه تعلیق بشین

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
دوستان اگه حرف بدم نزنید زیاد برای دیگران گزارش بزنیدم کاربریتون از بین میبره

خیلی حس بدیه ک دیگه نتونی وارد بشی 

نگم برات

من الان با کاربری جدیدم هم تو گوشی خودم نمیتو نم وارد شم

کجا من اصلا با کاربری جدیدم هم تو گوشی خودم نمیتونم برم  با گوشی و خط شوهرم اومدم

برو پایین صفحه قسمت تماس با ما گزینه ی ایمیل رو بزن 

ربطی به خط نداره با همون گوشی خودتم میتونی ایمیل بزنی بهشون نام کاربری و رمز عبور رو بنویس و علت تعلیقی رو بپرس و اینکه تا چه تاریخی تعلیق شدی 

اینا رو بپرس 

آدرس ایمیل رو یادداشت کن با گوشی خودت پیام بده 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2706