2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا شبیه هانده ارچلم خیلیی کیوت و جذابم ولی نمیدونم چرا . باور کن اصلا فیس و افادع ای نیستم ولی ه ...

عکس

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2728

چون زشت هستن یعنی نباید هیچکس طرفشون بیاد خدا یه چیزیو میگیره جاش یه چیز بهتر میده به ادم 

همین زشتا از خیلیا خوشبختر شدن من خودم به شخصه هیچ وقت به کسی نمی گم زشته چون اون نقشی تو این قضیه نداشته 

جای تعجب اینه هر کی اینجا هست خوشگله ولی کسی دنبالش نیست و خواستگار نداره خیلی جالبه ندیدم کسی بگه من زشت ترینم خواستگار ندارم😐

خدایا شکرت ❤
ولی واقعا چیزی کم ندارم 

من ی دوست دارم از نظر خودش همه چی تمومه 

ولی از نظر ماها غیر قابل تحمله بسکه فیسوهه فک میکنه خیلی خوب و عالیه ب پول باباش مینازه و میگه من خوشگلترینم

درحالی ‌ک اصلنم اینطور نیست 

اخ خودخواهی خیلی چیز مزخرفیه

2738
اتفاقا شبیه هانده ارچلم خیلیی کیوت و جذابم ولی نمیدونم چرا . باور کن اصلا فیس و افادع ای نیستم ولی ه ...

میتونم شرط ببندم دوستمی 

چون اونم ب جون خودم میگه شبیه هانده ام درحالی ک بقران نیست🤣🤣🤣 

عطر ان است ک خود ببوید نکه عطار از بودی ان بگویید

شاید توام اون عطری ک بو نداره

😂

ببین عزیزم گفتم که جذابیت از دیدگاه هر کس متفاوته

مثلا خود من اصلا از چهره هانده خوشم نمیاد در صورتی که خیلیا میپسندنش

در ضمن چیزی که مهمه شخصیت و کاریزمای انسانه که دیگرانو جذب میکنه نه قیافه

2706