2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حضرت رقیه 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2728

نگاش به سمت آسمون ستاره ها رو می شمرد

Negash Be Asemon Setareharo Moshmord
خسته می شد بلند می شد زخمای پارو می شمرد

Khste Mishod Boland Mishod Zakhmaye Paro Mishmord
یکی دو تا و هفتا زخم دستی رو پاهاش می کشید

Yeki Dotao Hafta Zakhm Dasti Ro Pahash Mikeshid
زخمای پا تموم می شد زخمای دستاشو می دید

Zakhmaye Pa Tamom Mishod Zakhmaye Dastasho Mishmord
به ماه آسمون می گفت شمع شبستون منی

Be Mahe Asemon Migoft Sham Shabeston Mani
یاده عمو بخیر که تو مثل عمو جون منی

Yade Amo Bekhir Ke To Mesle Kone Mani
راستی تو از تو آسمون ببین بابای من کجاست

Rasti To Az Asemon Bebin Babaye Man Kojast
بهش بگو که دخترت ساکن تو خرابه هاست

Behesh Bego Ke Dokhtaret Sakene Kharabe Hast
بهش بگو دختری که شونه به موهاش می زدی

Behesh Bego Dokhtari Ke Shone Be Mohash Mizadi
جون به لبش رسیده و تو از سفر نیومدی

Jon Be Labesh Reside To Az Safar Naiomadi

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من را ببخش اگر که لکنت زبان گرفتم 

اخر شکسته دستی دندان شیری ام را

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

یا حضرت رقیه خیلی صداتون زدم شفیع شید 

از ج خبری بشه دلم خیلی شکسته

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

چهارم صفر شب شهادت حضرت رقیه  

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2706