2737
2734
عنوان

😒انقدر بدممم میاددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 49 پست
اخه یه خاستگارم جواب رد دادم بهم گفت اوووو حالا انگار بابای خودت کی هست و خودتون کی هستین😂

میگفتی همونی هست که تو نیستی بچه پررووووو

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خودت میگی خونه پدرم. پدرت سالها تلاش کرده و زحمت کشیده تا اون امکانات رو بهتون بده. توقع نداشته باشی ...

پدر من خیلی ساله تلاش میکنه و هیچی نشده.کلا اگه پسری از اول چیزی نداشته باشه امکان اینکه درآینده چیزی به دست بیاره نشد نیس ولی کمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین گلم مثال میزنم...من پدرم وضع خوب خونه ششصد متری خوردوخوراک و مهمونداری عالی...ولی همیشه با ندار ...

خواهرشوهرت کاملا حق داشته که زندگی خوب بخواد.اگه به پسره بگه و نتونه براش فراهم کنه بهتره از اول باهم ازدواج نکنن تا اینکه ازدواج کنن و همو بدبخت کنن.من خوکه ششصد متری نمیخوام به کوچک ترین چیزاهم راضی ام ولی حق بدین دوست نداشته باشم با مادرشوهرم زندگی کنم و برم مستاجری ته شهر

یبار مادر شوهرم گفت ادم باید عروس پولدار بیاره اوردنش سخته نگه داشتنش اسون گفتم اخه دختر پولدار نمیاومد با شما ازدواج کنه 🤣🤣🤣 میره با هم سطح خودش  کلا دیگه همچین حرفی دیگه نزد 🤣😁

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خواهرشوهرت کاملا حق داشته که زندگی خوب بخواد.اگه به پسره بگه و نتونه براش فراهم کنه بهتره از اول باه ...

ن عزیزم شماهنوز ازدواج نکردی حق داری...خواهرشوهرم حاضرشد زن دوم پسرعموم بشه ک ازدواج دومش بود...اولش خواسته نداشت فقط میخواست بهش برسه

جاریای ازگل احمق و کثافت و بیشعور و😕دیگ یادم نمیاد همین عقیده رو دارن😕😐

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
2738

منم شرط اصلیم تحصیلات و شغل ایده آل بود زن داداشام می خندیدن که مگه بابات مهندسه یا مامانت که دنبالشی یا مگه داداشات شغل عالی دارن.چون خودشون نداشتن و نخواستن نیخواستن منم کوتاه بیام.اونا۱۸_۱۹سالگی شوهر کردن من۲۳سالگی ولی خداروشکر شوهرم نخبه علمی دکتراس و شغل عالی

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

فاز دخترایی که ازدواج میکنن فقط به خاطر اینکه شوهره خرجشونو بده و یه شبه اینا ملکه بشن را نمیفهمم.خب اگه کسی باباش پولدار نیست و دوست داره رفاهش بالاتر بره باید خودش تلاش کنه و بهش رسه نه اینکه دنبال شوهری باشه که خرجش کنه...

فاز دخترایی که ازدواج میکنن فقط به خاطر اینکه شوهره خرجشونو بده و یه شبه اینا ملکه بشن را نمیفهمم.خب ...

عزیزم شماکه نمیدونی من دارم چیکار میکنم!من خودم شاغلم و یه هزاری ام از بابام پول تو جیبی نمیگیرم مگراینکه خیلی نیاز پیدا کنم.کلا از هرلحاظو گفتم نه فقط پول

فاز دخترایی که ازدواج میکنن فقط به خاطر اینکه شوهره خرجشونو بده و یه شبه اینا ملکه بشن را نمیفهمم.خب ...

خودم تلاش میکنم ولی دلیل نمیشه برم با یه پسر معتاد و گند دماغ ازدواج کنم که

ن عزیزم شماهنوز ازدواج نکردی حق داری...خواهرشوهرم حاضرشد زن دوم پسرعموم بشه ک ازدواج دومش بود...اولش ...

خب اینجوری خواهر شوهرت داره میزنه زیر قول و قرار حرفاش.باید قانع باشه چون با همین شرایط ازدواج کرده.اینجور آدماروهم درک نمیکنم

2706