2737
2734
عنوان

یکم بهم حاضر جوابی یاد بدید

4321 بازدید | 139 پست

از خاطرات حاضر جوابی تون بگید .

خودم فقط اینا رو میگم

وقتی یکی زیاد دعوام میکنه میگم باشه بابا باشه اونا هم دیگه هیچی نمیگن   

فقط من اینو به دوستای صمیمیم میگم یه بار حواسم نبود واقعا حواسم نبود ساعت 12 شب یه ایرادی از مشاورم گرفتم اونم شروع کرد کلی دلیل آورد کلی هم دعوام کرد منم اعصابم خورد شد گفتم باشه بابا باشه 

یه چند دقیقه هیچی نگفت بعد نوشت این چه طرز حرف زنه 

هیچی دیگه اخرشم عذر خواهی کردم😒👏

هان یه چیز دیگه هم که میگم وقتی یه نفر یه حرف بی مزه میزنه بهش میگم 

هه هه چقدر نخندیدیم   

اینجا هم چند بار گفتم به خانم های نی نی سایت برخورده منم گفتم شوخی کردم ببخشید اونا هم بخشیدن دیگه  

البته امیدوارم  

خب خب خب 

حالا نوبت شما هاست 

بگید بهرمند بشیم   

کاربر خانم😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برین کنار حاضر جواب تیکه اندازتون اومد😀😛

خیلی زیادن موضوع بگین تعریف کنم😂

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2738

من کلا فوش میدم حاضرجوابی بلد نیستم😅🤣😂😂😂

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
2706