2726
عنوان

اعتيادتوفاميل همسرچقدرمهمه؟

285 بازدید | 25 پست

منظورم پدروبرادرنيست.

عمو،پسرعمه اينا...

رابطه هم درحد تومهموني ديدن

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهم نیست برام

برادرشوهرم معتاده کاری بهش نداریم خونمون راش نمیدیم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

اینا همش بستگی ب ذات طرف داره. کسی بخواد کاری رو بکنه تو شیشه ام بذاریش میکنه نخواد بکنه ام ک نمیکنه. والسلام

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

تو فامیل شوهرم اینا نزدیک 10 تا معتاد هس که البته بروز نمیدن حالا با مادرشوهر اینا تو یه حیاط ساکنن 

ولی همسر من چون کلا اهلش نیس  بدش میاد من مشکلی ندارم بااین قضیه 

من از قیدت نمیخواهم رهایی
اصن مهم نیس یعنی فامیلای شما همه گل و بلبلن الان؟!

فقط عموم ك اونم نميبينيم حتي

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
من کسی رو میشناسم که عمو معتاد دایی ها معتاد فقیر یکی از دایی ها معتاد زنش خراب پسرش شیشه میفروشن بع ...

اخي خداروشكر

اصلا مهم نیس من خودمم عموم معتاده از اونورم شوهرم 2 تا عمو معتاد داره تا حالا ک بی تاثیر بودن

شكر

مهم نیست 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706