2726
عنوان

به دخترت نگو.....😑😐😐به پسرت بگو....😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 52 پست

یکی از چیزای عجیبی هم که دیدم اینه که منه دختر دارم خیلی عادی تو خیابون راه میرم یه پسر بیاد به من کرم بریزه میگن حتما تو یکاری کردی حتما تو لباست بد بوده حتما تو... 

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از چیزای عجیبی هم که دیدم اینه که منه دختر دارم خیلی عادی تو خیابون راه میرم یه پسر بیاد به من ک ...

اره دقیقا.....

متاسفانه این طرز فکر انگار تو جامعه باب شده...

فعلا...😇👋🏻
2728

خانوادم ن ولی من هرروز این حرفارو ب داداشم میزنم🙂

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
وقتی پسر نداشته باشی مجبوری به دخترت اینارو بگی،،، 😞

میدونم عزیز دلم...باتوجه به وضع جامعه مثل اینکه باید به دخترا بگی...

چون انگار تو جامعه باب نشده ک به پسر هم بهتره اینارو بگن و یاد بدن 

فعلا...😇👋🏻

ازاون ور بوم افتادنم جالب نیست

تربیت جنسیت نمیشناسه

هم دختر و هم پسر هر دو باید طبق نقشهای خودشون در اجتماع،انسان بار بیان

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706