2703
2553

به دخترت نگو بلند نخند😐...به پسرت بگو کسی ک بلند می خنده خراب نیست.....

به دخترت نگو تنها سفر نرو....تنها رستوران نرو..تنها بیرون نرو....ممکنه پسرا مزاحمت شن.. 😐😒به پسرت بگو..حق نداری برای دختر مردم مزاحمت ایجاد کنی...😒

به دخترت نگو عکست رو جایی نذار.😐..ممکنه ازش سواستفاده کنند...به پسرت بگو حق نداری از عکس هیچکس سواستفاده کنی...چون هم جرمه و هم خارج از انسانیت....😒

اینارو گفتم(از خودم ن..) ک بگم شاید بهتر باشه ک این قد به دخترا این حرفا رو میگیم.....به پسراهم  بگیم.....

چون  تربیت خوده خانواده هم توی رفتار پسر ربط داره....

حالا میدونم الانا خیلی بهتر شده خداروشکر....

ولی انگار هستن هنوز همچین کسایی...

امیدوارم حالا منظورم رو گرفته باشید...😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 

باتچکر✋😂♥️

فعلا...😇👋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

👍👍

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

قشنگ بود❤🤗

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 
2714
باشه بهش میگم

عجب امضایی 😐

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

دومین درد زندگی من😫

کارایی رو که برای پسر داییم خود مامانم میگفت اب نداره برا سنشه همه بچه ها همینه موقعی که به سن هر کدوم دخترا میرسید می گفت الان زوده و کلی چیز دیگه که حرف زدن درمورد بزرگترین دردام برام وحشتناکه

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            
2706