2726
عنوان

پسرم سرما خورده،كمكم كنيد

148 بازدید | 19 پست

بچه ها امروز پسرم هم ابريزش داشت هم كلي عطسه كرد

يك ماه پيشم سرماخورده بود بعد تب كرد سه بار دكتربردم سيتريزين و شربت استامينوفن و شياف دادنش

دكتر بعدي استامينوفن پاراكيد داد و اسپري بيني 

بعد بردم فوق تخصص بنفشه باريج داد اموكسي سيلين و اموكسي كلاو و ي اسپري ديگه

الان دوباره امروز سرما خورده انگار چيكار كنم ك زود خوب بشه؟

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سعی کن اصلا بهش سردی جات ندی

زنجیل هم تو غذات استفاده کن هم داخل شیر یا چایی بهش بده خیلی استفاده کن زنجبیل و دارچین

قرص جوشان

ابلیمو عسل 

سیستم ایمنی بدنش پایین اومده که زود زود مریض میشه

سوپ،شربت لیمو عسل،شیر برنج،شیر جوشیده ونشاسته من اینارو بهش میدم پسر منم سرماخورده بستنی وسرخکردنی وخوراکیهای چرب هم نمیدم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

خب عزیزم بس ک دکتر بردی مریضی از جونش در نیومده فقط با دارو سرکوب شده و متاسفانه. مونده تو تنش،،اگر به بدن بچه اجازه ندی خودش برای درمان بیماری کاری کنه همین میشه و سیستم ایمنی بشدت ضعیف و بچه مدام مریض میشه

سعی کن اصلا بهش سردی جات ندی زنجیل هم تو غذات استفاده کن هم داخل شیر یا چایی بهش بده خیلی استفاده ک ...

اره فك كنم ضعيف شده😔

كلا چجوري سيستم ايمني بدنشوببرم بالا؟

خب عزیزم بس ک دکتر بردی مریضی از جونش در نیومده فقط با دارو سرکوب شده و متاسفانه. مونده تو تنش،،اگر ...

خب چيكارش كنم؟

خيلي نگرانشم ميترسم سيستم ايمني ضعيفي پيدا كنه و هي زود ب زود مريض بشه

اره فك كنم ضعيف شده😔 كلا چجوري سيستم ايمني بدنشوببرم بالا؟

یه شربت هست بگیر براش چند روز پیش دکتر داده بود به بچه همسایه مون که سیستم دفاعی بدنش بالا بره که مریض نشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

زیاددکترنبر.پسر منم پارسال همین شد ۶ماه درگیر بودم اونم بچه ۶ماه.کلی انتی بیوتیک طفلی یه سرفه های داشت جگرت کباب میشد.چندروز پیش عطسه وابریزش همه گفتن سیتریزین بده هیچی ندادم انقدر مایعات گرم‌ومیوه دادم تاشب خوب شد

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706