2726
عنوان

کد بانو ها بین

227 بازدید | 16 پست

مهمون دارم چیکار کنم قرمه سبزیم خوشمزه شه تجربه هاتونو بگین

بعد لیمو عمانی و من همیشه توشو میریزم تو قرمه چرا بعصیا درسته میندازن تلخ نمیشه قرمه؟ 

چون یه سوراخ ریز میکنم بعد تو آب جوش یه شب میذارم تلخیشو میگیره

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبلش مامانم انگار سوراخ میکنه میزاره اب داغ 😟😟ولی مطمئن نیستم چون تا حالا خودم نپختم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بعدم حتما یه قلم بنداز توش مزش خیلی خوب میشه 

یه لیمو عمانی رو آخر سر در بیار تخم هاشو حتما خارج کن و مطمعن شو تخمی نداشته باشه بعد ریز ریز کن داخل خورشت حتما وسطیشم بنداز بره 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

لوبیاهاشو تفت بده کمی،لیموهاشو چند ساعت خیس کن یاآبلیمو بریز ،من آبغوره هم کمی میریزم ،حتما آب خورشت رواولش اضافه کن و بعدا اضافه نکن،آبجوش بریز نه آبسرد

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
واقعا؟ چه جالب

آره 

اگه اذیتی باز نمیتونی لیمو عمانی سیاه بگیر

میتونی اخر پختن. لیموهایی ک قبل تو اب خیس کردی و بعد گذاشتی تو خورشت دربیاری و ابشو بگیری و اون اب که تیره هست رو بریزی تو خورش

حواست باشه دونه هاش نریزه چون باعث تلخیه

آهان راستی از همون اول لیمو هارو ننداز داخل بذار وقتی گوشت پخت

نه تلخ نمیکنه،اونایی که تلخ میشن حتما خود لیمو از اولش تلخ بوده

برای خوشمزگی لوبیات رو با پیاز و گوشت تفت بده،من خودم خوراک لوبیاکنسرویا میزارم عالی میشه،چند دقیقه ی آخر هم یه لیمو میچلونم عالی میشه

بعضیا میگن رب انار،اصلا نزار حتی یه قاشق هم نزار مزه ی اصلیش ازبین میبره

مهم سرخ کردنه سبزیه،حتما سبزی رو با روغن جامد و یکمی روغن مایع سرخ کن

اگر با مایع سرخ کنی سبزیت سرخ نمیشه میسوزه

گوشت و پیازت رو هم جداگانه تفت بده،آب جوش هم کم کم اضاف کن که شل نشه و زود جابیفته

2706