2410
2553
عنوان

به نظرتون مادرشوهرم ناراحت شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 96 پست
اون بنده خدا سریع میومد سمتم از دلم دربیاره ولی من ازش سرد شدم دوری میکنم انگار ولی وانمود میکنم ک خ ...

فداتشم خیلی حس بدیه می‌دونم بی دلیل عصبی میشی 

الهی که زودتر آروم بشی فدات

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
تعریف میکردم واسش ، میگفت اخلاقای پسرمو می‌دونم  هرچی میگفتم یه کم میخندید و بعدش راهکار میداد ...

😂😂😂😃خوشبخت باشی 😙 معلومه زن خوب و عاقلیه 😍

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😃خوشبخت باشی 😙 معلومه زن خوب و عاقلیه 😍

مرسی فداتشم ممنون از لطفت😍😍😘 همچنین گلم

2456
چرا پس فردا😂😂

😂🤷

من بودم درجا فردا زنگ نمیزدم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ای شیطون😁

🤣🤭

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
😂🤷 من بودم درجا فردا زنگ نمیزدم

فردا حتما زنگ میزنم ، اون ساعت ۷ بیدار میشه من هفت و نیم بهش زنگ میزنم

2714

عزیزم الحمدالله که یه رابطه درست هم دیدیم تو این سایت. 

بله عزیزم باهاشون حرف بزن. وقتی تعاملتون خوبه خب حفظش کن. خوشبخت بشی مهربون ❤️

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
من صدام نازکه گاهی هم بلند حرف میزنم ، مادر شوهرم گفت چرا دیگه زنگ نمیزنی جیغ جیغ کنی😂😂😂😂 مرسی ...

چی میخونی حالا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
فردا حتما زنگ میزنم ، اون ساعت ۷ بیدار میشه من هفت و نیم بهش زنگ میزنم

خوددانی😅🤗🤗🤗

اره خيليا مث مادرشوهرتن

اگر بايه زنگ مشكل حل ميشه وجلو كدورتو ميگيره چرا زنگ نزني؟

همونجوري ك ب مامان خودت ميزنگي ب اون بنده خدا هم بزنگ

ماشالا ادم فهميده اي هستي

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤

خدایا بما از این عروسا مهربون بده

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2706