2737
2734

باید سال پنجم و ششم رو خوب بخونه 

ششم به هفتم امتحان تیزهوشان میده 

اگه قبول بشه ثبت نام میکنه 

اگر نشد هم میتونه سال نهم به دهم دوباره ازمون بده 

من خودم تیزهوشانی ام(به مدارسش میگن استعداد های درخشان)

در موردش باید بگم که 

۱_شهریه میگیرن (مدارس مختلف متفاوته میزان شهریه اش)

۲_ ی سازمانی هست به اسم سَمپاد(مخفف سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان) که این مدارس رو تاسیس کرده و تمام این مدارس زیر نظر اونن

۳_کتابای کمک اموزشی داره(چندتا کتاب خود سمپاد میده تمام مدارس سمپاد دارن چندتا کتابم ممکنه مدرسه بگه بگیرید بستگی به مدرسه داره)

۴_معمولا معلمای با تجربه و با سابقه رو میارن 

۵_فوق العاده باید بخونه 

۶_روزی حدود ۷ الی ۸ ساعت مدرسه میرفتیم ما 

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بابا شهرستانا هرکدوم یکی فرزانگان دارن  فقط تهرانه چند تا داره

جاهای دیگه رو نمیدونم اصفهان سه تا مدرسه داره  (پز زیر پوستی بیام )دختر داداشم قبول شده بود برای هر سه تا مدرسه امتیاز اورده بوده.

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
من هرکس دیدم تیزهوشان درس خونده به هیج جا نرسیده یعنی نه رشته خوبی قبول شده نه دانشگاه خوبی خودم ه ...

دختر من تیزهوشان میخونه .اتفاقا امسال کنکور تک رقمی و دو رقمی و ۳ رقمی زیاد اوردن از مدرسشون

من هرکس دیدم تیزهوشان درس خونده به هیج جا نرسیده یعنی نه رشته خوبی قبول شده نه دانشگاه خوبی خودم ه ...

نگو عزیزم من خودم تیز هوشان بودم اکثر مدرسه مون شریف و تهران و امیرکبیر قبول شدیم...اطلاعات اشتباه ندید مدرسه اش هم عااالی بود و پر از امکانات و معلم های فوق العاده فهیم و شاد و دانا...کلی هم به تفریح مون میرسید مدرسه کلی فوق برنامه های جانبی غیر درسی داشتیم عاالی بود

هر چه در جستن آنی، آنی.
2738

شما بچتو نمی خوای نذار ولی اطلاعات اشتباه هم ندید لطفا

تیزهوشان رتبه های دو و سه رقمی هر سال زیاد میده

از اطرافیان شما قبول نشدن دلیل نمیشه بقیه هم نشن

از هفتمه 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

رتبه برترای هر سال اکثرشون تیزهوشانن  تست و اینا هم به نسبت مدرسه دولتی بیشتر کار میکنن

البته اون پنجاه درصدش برای اینه که خودشون هوششو دارن..نمونه دولتی باز یکم جو بهتری داره به نسبت تیزهوشان

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت
2706