2726
عنوان

آبرو ریزی شدید کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3497 بازدید | 103 پست

پس اون تاپیکه که دوست پسرت سه ساعت باهات راه فاصله داشته و گفته پنج ماه دیگه میام ببینمت اون کی بوده؟؟

کلا خیییلی در برابر مردا غرورتو خورد میکنی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من جای تو بودم کلا میومدم بیرون.شک نکن خیلی زود خبرش میپیچه و تا مدت ها فک میکنن چجور دختری هستی ...

خاک تو سرم کاش بمیرم😞😞بخدا پدر مادزم بزور رازی شدن برم سره کاز خیلی خانواده ابزو داری هستن با این گندی که زدم سرافکندشون کردم😞

2728
حالا دیگه شده ولش کنین بی چاره رو همه ریختین سرش تو هم وانمود کن طوری نشده کم کم عادی میشه واسه بقیه

نه خب ما خوبشو میخوایم 

باید بدونه این کار واسه شخصیت خودش بده

کاری ب محل کارش نداریم نهایتا استعفا میده

ولی یکم غرور و کلاسم خوبه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
ماشالا خانومای اینجا همه قدیسن.بدبخت اومده میگه پشیمونه حالا همه هم میزنن تو سرش.

ربطی به قدیس بودن نداره می خواد کسی رابطه داشته باشه هم خیلی شیک باشه نه تو دستشویی عمومی

امید زندگیم دوقلوهام😍 

اسی دیگه شده

کاریش نمیشه کرد

برو وضو بگیر. از ته دل توبه کن

و دیگه هیچ وقت اجازه نده مردی تا قبل عقد و محرم شدن بهت دست بزنه حتی دستتو بگیره

غرور و شخصیت یک خانم خیییلی مهم تره

هر کی هم مشکل داشت بره بدرک اون لیاقت پاکی رو نداره

ربطی به قدیس بودن نداره می خواد کسی رابطه داشته باشه هم خیلی شیک باشه نه تو دستشویی عمومی

خب اومده میگه پشیمونه دیگ این همه زیرسوال بردن چه کاریه.

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...

به نظر من که دیگه نرو ..من جدی تو بودم.( خدا نکنه باشم.) آب میشدم میرفتم زمین.چقدر کارت چندش بوده تازه میای میگی .یکم سنگین باش

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2706