2733
2734
عنوان

آبرو ریزی شدید کردم

3497 بازدید | 103 پست

من تو ی محیطی کار میکنم برجه بعد ی رل داشتم هرزگاهی تو دستشویی همون بزج همو بغل میکردیم رو دستشویی همون برج نوشته شده بود ورود اقایون ممنوع در صورت مشاهده جدا برخورد خاهد کرد داخل دستشویی بودم با پسره یهو نگهبان اومد در زد گفت این فروشندس پسره رو بزور گرفتن فروشنده همه مغازه ها جمع شدن نگاه کردن صاب کارمم فامیلم بود😞چ گندی زدم پسرع اگاهیه منم گفتم بیا من از فردا چطور سرمو بلند کنم جلو نگهبانو اینا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😲😲😲وای

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731
2738

واقعا کارت خیییلی زشت بوده

یعنی تو راهرو دستشویی بودین

یا کلا تو یه دستشوییا؟؟؟

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2706