2737
2734

بچه ها من خیلی گشتم نتونستم اینارو پیدا کنم(نه تو کتاب و لغت نامه نه برنانه نه گوگل واطرافیان و....)

هم خانواده کلمات زیر رو میدونید؟؟👇

۱_جواهر

۲_معاون

۳_نباتات

۴_آیات

۵_حشرات

۶_جمال

ممنون میشم کمک کنید❤صلوات میفرستم براتون❤

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

آیات میشه نشانه

جمال میشه زیبایی

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آیات میشه نشانه جمال میشه زیبایی

هم خانواده نه معنی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
آیات میشه نشانه جمال میشه زیبایی

نه عزیزم معنی منظورم نیست 

منظورم هم خانواده اس

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

نباتات گیاهان

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2738

هم خانواده ک همون مفرد و جمعشون میشه دگ جواهر و جواهرات و حشره و حشرات و جمال جمیل اینا 

درست فهمیدم؟منظورت هم خانوادس یا مترادف؟ 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
شمامعنیشو میگی😂

راست میگی

من فک کردم منظورش معنی هست

من فرهنگ لغت از همه پایین تره یکی هم خانواده رو برام معنی کنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706