2733
2734

سلام برای زایمان طبیعی و مراقبت های بارداری

بنظرتون زیر نظر یک متخصص زنان بودن خوبه یا یک مامای باتجربه؟

از اقدام تا زایمان؟؟؟

کدوم بیشتر قبول دارید؟ کدوم بیشتر کمک کننده اس تو روند زایمان؟و...

تعداد رای : 9
نظرسنجی
متخصص زنان
6
66%
ماما باتجربه
3
33%

مامای خیلی با تجربه ای که وقت بذاره

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

قطعا متخصص زنان

دانششون خیلیییی بیشتره و مدام در حال ارتقا هستن 

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه واس زایمان طبیعی فقط نظارت میکنن کاری نمیکنن

خب در کل یسری پروسه های زایمان مربوط به ماماس یسری دکتر

مراقبت های بارداری اما پیش دکتر رفتم من

زایمانم رفته بودم طبیعی ماما همراه هم داشتم خوب بود خیلی همش درکنارم بود و ماساژ و اینا

ولی من در نهایت سزارین شدم و دکترم منو برد اتاق عمل

این احتمال هم در نظر بگیر

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
اره داشتم ب همین فکر میکردم گدوم شهرین شما؟

من مازندرانم

2738