2733
2734
عنوان

زمین واقعا گرده؟🙃

331 بازدید | 22 پست

یعنی اون آدم با حرفاش که دل منو شکست و مقصر اصلی عاشق شدنم بود یه روزی یه جایی ممکنه تقاص پس بده؟💔

من که فکر نمیکنم... و واقعا هم دیگه مهم نیس بیخیال شدم واسم مهم نیس دیگه ام به انتقام فکر نمیکنم

کاربری دست دو نفر 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولي بهش فك نكن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2728

امضامو بخوووون من که نمیبخشم واگذار به خدااا

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

منم مثل توام.

تام کسایی که بهم بدی کردن دارن خوشبخت میشن ومن بیشتر تو بدبختیام فرو میرم.

فکر کنم زمین مثلثه.نهزمین مثل دوتا خط موازیه که هیچ وقت بهم نمیرسن🤔🤔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بله عزیز شک نکن خدا تو قران گفته هرکس ذره ای کار خیر و شری انجام بده میبینه شک نکن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738

منم تا حالا تا میتونستم تو توانم بود به همه کمک کردم والا هر وقت کمک خاستم هیشکی کمکم نکرد😐

تازع روز به روزم دارن روبه پیشرفت میرن😢

ولی بازم میگم خدا حواسش به همه هس😇شاید قسمت من تو اینده باشه😊

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...

من به چشم دیدم کسایی که دلمو شکوندن و بلا سرشون اومد

یه آقایی که فامیل شوهرمه و اوایل ازدواجم مثل کنه بهش چسبید و زندگیمو برام زهر کرد

تازه به شوهرم میگفت زنت فلانه و بهمانه(زشته و کوره(عینک میزدم اونموقع)😞

شوهرم میومد و کلافه بود بعدها یهم گفت

دلم شکست اه کشیدم ولی نفرین نکردم😥😔

تصادفف کردن زنش صورتش داغون شد خودشم یه چشمش کور شد

⚘خدایا شکرت❣
2706