2410
2553

ما از طریق یکی از دوستامون از جایی برنج میخریدیم دوست شوهرم اشنا داره و ما وقتی برنج بخوایم شماره اشناش رو میده میگه از اون بگیرین.  

بعد دفعه قبل شوهرم از همین دوستش شماره همین برنج فروش اشنا رو گرفت برنج خرید هم برای خودمون هم اونا...بعد بابام برداشته پریروز به این دوست شوهرم زنگ زده سر خود بدون هماهنگی با ما که ما برنج میخوایم....بعد شوهرم میگه کاش بمن میگفتند ... چون برنج رو همسرم اورده بود و اصلا اون دوست شوهرم شهر ما نیست متاسفانه فقط زنگ زد به اشناش و همسرمو معرفی کرد که مازش برنج بخریم ( شماره برنج فروش رو داد تماس و هماهنگی و گرفتنش با شوهرم بود...)

امروز زنگ زدم که مامان شما که برنج میخواستین به دوست شوهرم نگین به خودمون بگین..بابام برگشته میگه این دوست شوهرتم چرا اینجوریه ....  .هیچی دیگه شوهرم هم رفت برنج رو خرید و اورد و پولشم خودش داشت یعنی شوهرم. یه کارهایی پدرم میکنه اصلا ادم خجالت میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والله من نفهمیدم یعنی چی  

عزیزم ما از طریق دوست شوهرم  برنج خریدیم برای مامانم اینا حالا مستقیم بابام 12 شب اس داده به دوست شوهرم که برنج میخوایم دوباره... خودش زنگ زده به دوست شوهرم که برنج بیار برامون..

خب شما کاری براشون انجام نده 

پول هم نده بهشون بذار خودشون مستقل باشن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
عزیزم ما از طریق دوست شوهرم  برنج خریدیم برای مامانم اینا حالا مستقیم باابم خودش زنگ زده به دوس ...

خب این بد نیست ک

بعدم از رفتارشون اگر ناراحت شدی رابطه رو کن کن 

اگه پر میوه ای، پر سایه ای، افتاده تر شو...👌
2714
عزیزم ما از طریق دوست شوهرم  برنج خریدیم برای مامانم اینا حالا مستقیم بابام 12 شب اس داده به دو ...

چه اشکالی داره ؟ خودش میخواد مستقیم بخره.

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
خب شما کاری براشون انجام نده  پول هم نده بهشون بذار خودشون مستقل باشن

دیگه دستم بشکنه کاری نمیکنم اخه وضعشونم بد نیست..بعد دوست شوهرم چون بابام مستقیم بهش زنگ زده اصرار میکرد که پول برنج که دو تومن شده رو نمیخواد بده و خودش حساب میکنه یعنی پولی نمیخواد بپردازن....خب زشته ادم مدیون میشه منم اصرار به شوهرم که یعنی چی برو پول رو تا قرون اخر بده

دیگه دستم بشکنه کاری نمیکنم اخه وضعشونم بد نیست..بعد دوست شوهرم چون بابام مستقیم بهش زنگ زده اصرار م ...

خب پس دیگه واسطه نشو پول هم اصلا بهشون نده 

خب زنگ‌بزنه سفارش بده چیه مگه؟؟؟کجاش اشکال داره

اخه برنج رو باید همسرم میاورد دوست همسرم چند ماهه شیراز هست نزدیک ما نیست که برنجم مال خودش نیست باز دوست همسرم زنگ میزنه به کسی ما باید بریم از اون فرد بگیریم

2706