2410
2553

واقعااااااااا شدید گرونه !واقعا زیر یه میلیارد پیدا نمیشه بشه هم یا ۳۰ متر ۴۰ متره یا خیلی خیلی بده ! 

تهران چرا انقدر وحشتناکه قیمتا! (من قصد خرید ندارم ولی نگاه کردم تو منطقه ما ک متوسطه قیمتا فضاییه ) سیاسی نیست تاپیکم ولی واقعا دوست دارم بدونم نظارت چرا نیست 🤦🏻‍♀️

مهربون بودن جواب نبود راهمو عوض کردم به نام کاربریم گیرندین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بیخیال

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

متاسفانه مردم و دلالا و بساز و بندازها همه با هم اوضاع فعلیو درست کردن و هیچ نفعی برای کسایی که خونه براشون کالای مصرفیه نداره.مطمینا این قیمتا بشدت زمین میخوره.مگر جاهایی که اصولی قیمتا بالا رفته باشن معنی نمیده قیمت یکواحد شده دو میلیارد خنده داره اصلا

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
۱۰۰ متری تهران منطقه بالا ۶ میلیارد

شهرماکوچیکع خونشم ارزونه مثلا تا۶ماه پیش ی خونه ۲۰۰ متری ویلایی باتمام  امکانات میتونستی با۵۰۰میلبون بخری الان مایه همچین خونه ای خریدیم ی ملیارد تازه اونم صاخبش ورشکشت شده بود وگرنه با۳ تومنم نمیتونستیم بخریمش درعرض ۶ماه همه چی کشیدبالا تهران ک دیگ حای خوددارد

2706