2733
2734

برم بگم یه حساب برام باز کنید توش پول بزارم برای وام؟ پولم کمه در حد ۳ تومن. میشه باهاش وام گرفت؟ چقد میدن با سه تومن

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

اره برو بگو میخوام وام بردارم شرایطش چه جوریه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به همین آسونی بهت میدن پارتی نداشته باشی پویتتو میکنن تا بهت بدن

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه اسم ‌پنج حرفی تو قلبمه💕milad💕                                  دومین کاربریمه😒
2731

اره عزیزم هیچی بروبانک مهر بگووام ازادمیخام بگیرم من قبل عیدپزسیدم گفتن ۲۲درصدمبلغ واموبایدسپرده کنی بانک انصارم رفتم گفتن بعدسه ماه برابرپولت ۶ماه بمونه دوبرابروام میدیم 

اره عزیزم هیچی بروبانک مهر بگووام ازادمیخام بگیرم من قبل عیدپزسیدم گفتن ۲۲درصدمبلغ واموبایدسپرده کنی ...

ممنون عزیزم

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
2738
مرسی عزیزم. یعنی فقط اقدام کنم برای ودیعه مسکن و‌منتظر شم؟

آره برو بانک بگو وام ودیعه مسکن میخوام البته بستگی به شهری داره که زتدگی میکنی که چقد بهت تعلق بگیره ۵۰ میلیون هست تا شهرای کوچیک ۱۵ میلیونه که ضامنم نمیخواد...یه قولنانه هم ضمیمه مدارکت کن قسط عقب افتاده هم نباید داشته باشی

آره نباید معوقه داشته باشی

اره یکسال پیش خودشون گفتن نمیخادقسط بدین ی وام گرفتیم گفتن فعلا تنفس داره امسالم ک خوردب کرونادیگ شوعرم دنبالش نرفت اونام پیام ندادن حالا شوعرم گف قیدشو بزنیم ول کن فردابایدقسط اونم بدیم