2726
من هفته ۶ یه کوچولو در حد یه ناخن انگشت خونریزی داشتم. بعد دارو داد و خوب شد قلبشم تشکیل شد  حا ...

متاسفم عزیزم سونو واژینال که نکردی؟؟؟؟

بنظرم برو یه سونوی دیگه ایشالاه که اونطور نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو همین نی نی سایت چند نفر تجربیات سقط توخونه رونوشته بودن خوندم وانجام دادم.بنطرم خ بهتر ازبیمارستا ...

تو بیمارستان آدمو تا دم مرگ میرسونن همش بلدن انگشت کننو

همون بهتر که تو خونه سقط کنی

امیدوارم این اتفاق تلخ دیگه به هیچ کس نیافته خیلی سخته

2728
من هفته ۶ یه کوچولو در حد یه ناخن انگشت خونریزی داشتم. بعد دارو داد و خوب شد قلبشم تشکیل شد  حا ...

توی طب سنتی میگن اینارو سقط نکنین یک هفته دیگه صبر کنین بعد سونو بدین اگه قطعی بود سقط کنید اینا از بچه های عادی باهوشترن و قلبشون هم مشکلی نداره.دکتر روازاده میگفت کلیپش هست سرچ کن

توی طب سنتی میگن اینارو سقط نکنین یک هفته دیگه صبر کنین بعد سونو بدین اگه قطعی بود سقط کنید اینا از ...

صدای قلبشو نشنید. چطور قلبش مشکل نداره؟ به حرف این یه دکتر که فقط اعتماد نمیکنم.جاهای دیگه هم میرم.ولی اتفاقی که نباید میفتاد خیلی وقت پیش افتاده. 

صدای قلبشو نشنید. چطور قلبش مشکل نداره؟ به حرف این یه دکتر که فقط اعتماد نمیکنم.جاهای دیگه هم میرم.و ...

اینقدر تو این زمونه تشخیصا غلطه که خدا میدونه اونم توی سونوها.کاش پیش یه دکتر طب سنتی ماهرم میرفتی

اینقدر تو این زمونه تشخیصا غلطه که خدا میدونه اونم توی سونوها.کاش پیش یه دکتر طب سنتی ماهرم میرفتی

فردا میرم دکتر خودم ببینم چی میگه. مرسی که دلداریم میدی ولی نمیخوام بازم امید پیدا کنم و ناامید بشم

فردا میرم دکتر خودم ببینم چی میگه. مرسی که دلداریم میدی ولی نمیخوام بازم امید پیدا کنم و ناامید بشم

عزیزی.بچه اولتونه؟ ان شا... که خدا حفظش کنه ولی اگه سقط شد نگران نباش ان شا.. خدا دوباره بهت میده.برای شهید هادی و حججی صلوات هدیه کن به حضرت زهرا اگر خیرتون تو موندنش باشه میمونه

منم سقط داشتم قلبش تشكیل نشده بود،كورتاژ شدم نه هفته بودم. بعد دوسالش با اولین اقدام باردار شدم الانم دخترم روی پام خوابیده فداش بشم. نگران نباش استارتر. عزیز ایشالا بارداری بعدی ب سلامتی فارغ میشی

مادر یک فرشته هستم   
من.قلبش تشکیل نشد .لکه بینی داشتم.توخونه با دم کرده زعفرون وداروگیاهی سقطش کردم.۴ماه بعد دوباره بارد ...

میدونی جدیدا گفتن سقط تا دوماهم قلب تشکیل نشه ممنوعه واونجور جنینا اول مغزشون تشکیل میشه وباهوشترن 

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
2706