2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچه اولم سقط شد😢😢

اول علایم حاملگیم کلا قط شده بود بعدم لکه بینی قهوه ای خیلی کم داشتم که روز به روز بیشتر شد و بعدم لکه ها سیاه شد تا اینکه به خونریزی افتادم موقه سقطم بدجوری شکمم درد میکرد و انقباضات شدید بود

2738
هفته چندم؟

۹هفته بودم رفتم سونو گف جنین تو۶هفته رشدش متوقف شده. سقطش هم درد زیادی نداشت مث درد پریودی ولی خونریزی شدید لخته ای بود فقط بدنم خ صعیف شده بود مادرم پیشم بود جگر سیخ زد حالم جا اومد

۹هفته بودم رفتم سونو گف جنین تو۶هفته رشدش متوقف شده. سقطش هم درد زیادی نداشت مث درد پریودی ولی خونری ...

الان تو هفته ۱۲ بهم گفته جنین اندازه۷ هفته رشد داشته و قلب نداره. کورتاژ میکنند یا دارو؟

اگه رشدش متوقف شده بدون بادارو گیاهی به راحتی خونه سقط میشه بیمارستان اذیت میشی

من هفته ۶ یه کوچولو در حد یه ناخن انگشت خونریزی داشتم. بعد دارو داد و خوب شد قلبشم تشکیل شد  حالا هفته ۱۲ برای غربالگری رفتم  میگه جنین قلب نداره. اندازه ۷ هفته هم رشد کرده. دارو میخورم ولی هیچ درد و خونریزی ندارم.چطوری سقطش میکنند؟

هفته چندم؟ الان من هفته ۱۲ هستم با دارو سقط میکنند؟

منم هفته دوازده بودم ولی بچه تو هفته هشتم  مونده بود

من صب رفتم بیمارستان نزدیکای ظهر تا دکتر بیاد خودبخود سقط شد ولی درد زیادی کشیدم دکترکه اومد سونو کردن گفتن بقایا مونده و سرمو آمپول زدن باز نیومد شب سه تا زیر زبونی دادن بدجوری به تب و لرز افتادم باز نیومد تااینکه صب بیهوشم کردنو کورتاژم کردن ینی هزار جور بلا سرم اومد

بنظرم تو خونه سقط کنی بهتره بعدم میری سونو مطمئن شی که همش دفع شده

من هفته ۶ یه کوچولو در حد یه ناخن انگشت خونریزی داشتم. بعد دارو داد و خوب شد قلبشم تشکیل شد  حا ...

تا داروبخوری سقط نمیشه که من حدود ۲روز طناب زدم وبپربپر.همزمان حوشونده گیاهی میخوردم تامیتونستما.بعد ۲روز خونریزیم زیاد شدو سقط. حین سقط هم نشین مدام راه برو تا بقایا نمونه

2706