2733
2734
عنوان

کسی ماکارونی رو بدون آبجوش درست کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 114 پست

دست بکار شد دوباره بپز وقتتم نمیگیره زیاد

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
😂😂😂پول ریخت گوشت گرفتم گفت هوس ماکارونی کردم زنگ زده بود گفتم درحال درست کردن ماکارونیم 😂

چرا طبق روال همیشگیت نذاشتی حیف وقتت و گوشتی ک ریختی توش 😂😂😂

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرستادم دیدی😭

وایییی خدا به دادت برسه😂😂😂

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

اره . میشه گلم. من مواد ماکارونی رو درست میکنم(رب_گوشت چرخکرده_فلفل دلمه ایی_هویج نگینی_گاهیم قارچ)بعد ماکارونی خشک رو میریزم توموادم و بعد هم زدن بهش تا حدی که هم سطح ماکارونی اب بگیره اب میریزم‌. درشو میزارم تا بپزه و دم بکشه(اب زیاد بکنی شفته میشه)درمرحله اخر روشو پنیر پیتزا میریزم. درشو میزارم پنیرا اب بشه. حالا وقت خوردنشه😍😍😍

2738

ببخشید ولی شبیه استفراغ شده 🤕

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2706