2726
عنوان

شوهرم دیشب از مسافرت برگشت

4612 بازدید | 159 پست

ما جنوبیم بعد شهرم کمتر از ده روز پیش یهو گفت  برای فروش یه جنسی که براش اگهی کرده بود مشتری پیدا شده که طرفای ارومیه هست و خیلی به قیمت میخره ازم و باید براش ببرم منم مخالفت کردم و گفتم هم راه دوره هم کرونا هست و نمیخواد بری اگه اون مشتری خودش باید پاشه بیاد گفت نه میرم دو سه روزه برمیگردم این خیلی خیلی قیمت بالا ازم میخره منم پول لازمم و این حرفا. خیلی دلم‌گرفت چون من ۱۲ ساله زنشم فقط یه بار منو برده سفر دو سه روزه و گردونده اونم چند سال پیش ولی خودش دایم‌مسافرته با دوستاش الانم چون لنگ پول بودیم گفت باشه اونم گفت راه دوره باید با دوستام برم‌که نوبتی رانتدگی کنیم و نترس یه کله میرم و برمیگردم گفتم خب

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

Xob

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خلاصه پاشد رفت دو سه روزش شد نزدیک ده روز شهر به شهر با دوستاش گشتند و جاهای دیدنی و بازار میرفتند خودش با  بهم میگفت منم هر روز زنگ میزدم جر و دعوا که باید برگردی زودتر اخه باید خونمونم تخلیه میکردیم صابخونه هر روز میومد که پاشید منم منتظر اقا بودم برگرده.خلاصه امروز برگشت بعدشم کلی ازم طلبکار که سفرم و زهر مارم کردی  حالا رفتم گشتم چی میشد بگی خوش بگذره بهت جای اینکه هر روز نق بزنی .تازه یه قوطی کوچیک سوهان دست گرفته اورده به جای سوعاتی در صورتی که خودش کامل‌نو نوار کرده برای خودش کلی خرید کرده واقعا ناراحت شدم

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.
2706