2733
2734
برو بگو من میخوام برم خونم شوهرم نمیبره و فلان . اونا اونجا مینویسن و جق رو بهت میدن . از در دادگا ...

نه میره شاهد میاره که این خانوم خونه نیومده

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خونه قهر کردم بعدش شوهرم هم درو قفل کرده الان رفته تمکین زده

نفقه داده بهتون؟

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
اصلن قاضی میزاره حرف بزنم

فقط در صورتی که نفقه داده باشه میتونه ادعا کنه

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2728
عزیزم من ارشد حقوق دارم تمکین چندینتا معنی داره

ولی موضوعیتش یه چیزه دیگه پرسیدن نداره

منم نمیگم چه کاره ام😁

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤
2738
عزیزم قاضی چی میپرسه من چجوری باشم ب نفعمه کلن هرچی میذونی بگو فدات شم

قاضی میپرسه که همه کارایی که مربوط به زناشویی میشه رو انجام دادی یاندادی؟ زندگیتو ول کردی رفتی یانه؟ میپرسه چند روزه خونه نبودیو ازاین سوالا. باید بتونی باسند حرف بزنی ثابت کنی خونه بودی. یا اگه نبودی دلیل موجه داشته

من شاهذ دارم ک رفتم خونه واون راهم نداد ولی اون نیومده دنبالم

خب اینم خوبه

قاضی میپرسه که همه کارایی که مربوط به زناشویی میشه رو انجام دادی یاندادی؟ زندگیتو ول کردی رفتی یانه؟ ...

اگه چند ساله باهم رابطه نداشته باشیم وو اون ب من محل نداده باشه وبگه ب دروغ من محلش  ندادم چی

2706