2726

من امروز عصر فهمیدم 

این دو روز درگیر یک سری کار بودم سر نزدم به پرتفوی و ...

دوستم گفت هر کی قیمت کف هم زده براش وسپهر خریده شده

اصلا کاش اینو نمیخریدم 

اصلا به چ امیدی خریدم ؟؟ار بس دوستم گفت بخر 🤦‍♀️

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

سهام اضافه آوردن 

اسکلا

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنو نیومده تو پرتفوی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
خب الان مشکلت چیه چقد خریدی

هیچی فقط دیگه بورس ضدحال شد 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
سهام اضافه آوردن  اسکلا

احتمالا مشارکت پایین بوده

درکل الان تو بازار بورس خر صاحبشو نمیشناسه.خ قاطی پاطی

اره والا 

جدی؟؟منم باقیمت بالا خریدم😏😏😏

چه قیمتی؟؟

حداقلش گفتن ۹۰۰

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
تو الان چقد برات خریده

الان یادم‌نمیاد ولی بالاترین قیمت رو زدم هنوز نیامده تو پرتفوی 

منم بالاترین قیمت رو زدم

کامل هم خریدمش☹

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
من‌متوجه نمیشم مگه چیشده

شنیدم به کسایی هم که کف خرید زدن سهم تعلق گرفته

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706