2733
2734

تو همون خیار ماست

قشق چنگالی؟؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاپیک قبلمو بخون

خوندم، عزیزم دوران دوستی رو ب هیچ عنوان با نامزدی یا بعده

عروسی مقایسه نکن اصلا .... بعد هم شاید اخلاقش اینطور هست ک چیزی رو بروز نمیده ک دراین صورت باید با این اخلاقش راه بیایی

و بهش عادت کنی

مورد بعدی شاید خودش قصد ازدواج با شما رو نداشته و خونوادش 

مجبورش کردن ک زن بگیره     این قضیه اش کلا جداست

کدومشه؟  اول جواب رو پیدا کن

بعد دنبال راه حل باش گلم

خوندم، عزیزم دوران دوستی رو ب هیچ عنوان با نامزدی یا بعده عروسی مقایسه نکن اصلا .... بعد هم شاید اخ ...

نه بابا می‌دونم عاشقمه و بخاطر هر کاری می‌کنه 

ولی عمقیه مثلا صبح بهم صبح بخیر میگه میفهمم

ولی الان بیاد با اینکه از صبح حرف نزذیم دیگه زنگم نمیزنه یعنی پیگیری نمیکنه دنبالم نمیدوعه چون خیالش راحته که مثلاً خونم

نه بابا می‌دونم عاشقمه و بخاطر هر کاری می‌کنه  ولی عمقیه مثلا صبح بهم صبح بخیر میگه میفهمم ول ...

خب پس اخلاقش اینطوریه

زیاد سخت نگیر

اتفاقا مردهایی که زبون باز نیستن عشقشون پایدار تر و مهربون تر هستن

2738

ببین خیلی با شوهرت مشکلات داری .انگار سن کنکور هم هستی تو تاپیکات گفته بودی ‌

یه چیزی میگم ناراحت نشو .خدایی من نمیتونم به عنوان یک هم جنست ،باهات دوستی کنم .رفتارت خیلی رو مخ هست .مردا که دیگه اصلا تحمل این مدل رفتارها را ندارن .البته به نظرم سن کم ازدواج کردی و یه سری مسائل را نمیدونی 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
ببین خیلی با شوهرت مشکلات داری .انگار سن کنکور هم هستی تو تاپیکات گفته بودی ‌ یه چیزی میگم ناراحت ن ...

۲۰ سالمه

از ۱۶ سالگی دوست بودم تازه نامزد کردم

خب بگو چیکار کنم 

مگه بده می‌خوام توجه کنه بهم

۲۰ سالمه از ۱۶ سالگی دوست بودم تازه نامزد کردم خب بگو چیکار کنم  مگه بده می‌خوام توجه کنه به ...

نه بد نیست .ولی آویزان بازی که در میاری .توجهش را از دست میدی ...

تاپیک من خودم را دوست دارم بانوآرتمیس را بخون 

تاپیک چطور ازدواج کردم و تجربیات گرانقدر دختر_گرانبها را هم بخون .

متوجه اشکالاتت میشی

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺