2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام توروخدا برای من و مامانم زیاد دعا کن منم یه مشکلی  دارم خ ناراحتم سر سفره که نشستی حتما برام دعا کن اسم من هانیه اسم مامانم خدیجه😭🖤💔برای من دعا کن به عشقم برسم خ سختی میکشم حتما دعا کنیا همش به بقیه میگم برام دعا کنن هنوز حل نشده تورکخدا خیلی دعا کن🖤

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸

قربون حضرت رقیه سلام الله علیها بشم. فدای دستهای کوچیکش که گره های بزرگ رو باز میکنه.

التماس دعا خیلییی

واسه ازدواج و سلامتیم دعا کن. ۳۸ ساله امِ و مجردم.

ان شاالله خودتم حاجت روا بشی و عاقبت به خیر🌹

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2731

زهرام . دعا کن مشکلاتم حل شه خدا لباس عافیت تن همه بیمارا کنه امسال کنکور دارم رشته ای که دوست دارم قبول شم پدر مادرم  و خوشحال کنم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیوفته دعا کنین برام⁦❤️⁩

میشه دعا کنی بیماریم خوب شه؟ شاید خدا حرف تو رو شنید:)❤️🫂

خدایا بحق حضرت رقیه سه ساله ی امام حسین تن همه ی مریضارو سلامتی بده ، پدر منم همینطور ،حاجت دلم رو هم بده خدای مهربونم ✨💚 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2738

برا عزیزترین کس من هم دعا کنید .عشق گذشتش رو فراموش کنه وبه زندگی عادی برگرده.الان طرف زن داره اما اون ماهها هست که کارش شده گریه😔

جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه.....
@royaaa66   @بهارجاودان   @مهاخانوم   @مامان67   استارتر این دوست ...

مرسی عشقم ک بفکرم هستی  یه دونه ای  نیلی  جووونم فدات بشم من 😙😙😍😍

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین

سلام عزیزم تو کاشکی پست منم ببینی تو را خدا برا منم دعا کن اسمم ملیحه هست خیلی دلشکسته و گرفتارم منم درد یتیمی کشیدم تو را به حضرت رقیه اسم منم بیار حاجتم اینه که تنها خواهرم که ازم دوره کارشون جور شه بیان پیشمون خواهش میکنم ازت

2706