2726

کشورای حاشیه خلیج فارس 

کشورای اروپایی مثل انگلیس 

میخوای بورسیه شی با هزینه خودت بری؟ 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشی ها چرت ترین رشته و سخت ترین رشتش

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2728
حالا فکر نکنین دارم دروغ می گم تو تمام امتحان های تیزهوشانام رطبه اول رو می گرفتم 

رتبه*

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
می خوام اونا منو بخوان 

رزومت باید خوب باشه.. یجورایی کارآمد باشی براشون اونجوری میخوانت

کشورای حاشیه خلیج فارس  کشورای اروپایی مثل انگلیس  میخوای بورسیه شی با هزینه خودت بری؟&n ...

هزینه هامو‌ خودم میدم دارم کار می‌کنم ولی مامان بابام خدایی کمکم می کنن

هزینه هامو‌ خودم میدم دارم کار می‌کنم ولی مامان بابام خدایی کمکم می کنن

آفرین موفق باشی 

این رشته ها توایران ب جایی نمیرسه 

نهایتا مدرس کنکور میشی😑 

مگه ادم همونجا ب یه جایی برسه 

2706