2737
2734
عنوان

بچه ها شیر عسل بخورم؟😫😫😫😫خواب اور طبیعی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونو که همیشه دارم ولی مشکل خوابو نزدیک ۲،۳ هفتس دارم البته جدیدا هم دارم اسنترا میخورم که اونم ربطی ...

عزیزم خب تاثیرگذاره سعی کن ذهنت روآروم کنی شایدیه مقداربرای اینم باشه

2728
عزیزم خب تاثیرگذاره سعی کن ذهنت روآروم کنی شایدیه مقداربرای اینم باشه

باشه عزیزم ممنون❤️

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
نه اصلااااا 

اسنترا مال افسردگیه؟شایدبخاطرافسردگیت خوابت‌نمیبره.حسابی خودتو خسته کن.زیادکارکن

شبش از خستگی خوابت میبره

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
اسنترا مال افسردگیه؟شایدبخاطرافسردگیت خوابت‌نمیبره.حسابی خودتو خسته کن.زیادکارکن شبش از خستگی خوابت ...

نه افسردگی شدید که ندارم ولی کمی وسواس فکری داشتم واسه اون اسنترا میخورم

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2738
نه افسردگی شدید که ندارم ولی کمی وسواس فکری داشتم واسه اون اسنترا میخورم

این قرص خوبت کرد؟

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
این قرص خوبت کرد؟

اخه فعلا ۵ روزه دارم میخورم باید دوسه هفته ای بگذره تا شروع کنه به اثر گذاری

اخه فعلا ۵ روزه دارم میخورم باید دوسه هفته ای بگذره تا شروع کنه به اثر گذاری

من‌پوکساید برای استرسم خوردم خیلی خوب بود.اسنتراهم خیلیا میخوردن.خوب بودگفتن

من‌پوکساید برای استرسم خوردم خیلی خوب بود.اسنتراهم خیلیا میخوردن.خوب بودگفتن

اره دارم احساس میکنم تاثیرشو

اره دارم احساس میکنم تاثیرشو

خداروشکر گلم‌.انشاا... خوب میشی

2706